Content Marketing Specialist

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Głównym celem jest pozyskanie nowych kontaktów oraz potencjalnych klientów B2B przy wykorzystaniu technik content marketingowych. Praca polega na kreowaniu oraz zarządzaniu wizerunkiem firmy w Internecie, optymalizacji stron www, tworzeniu treści, rozwoju aktywności w obszarze social media oraz utrzymywaniu standardów komunikacji. Osoba będzie obsługiwać głównie projekty dedykowane Wielkiej Brytanii i Irlandii, blisko współpracując z osobami odpowiedzialnymi za działania marketingowo-sprzedażowe w regionach.

Profil kandydata:

Poszukujemy osoby, dla której tworzenie contentu i działania w obszarze komunikacji w Internece nie stanowią tajemnic. Z łatwością wysławiania się w języku angielskim oraz polskim, a w szczególności z talentem przelewania słowa w formę pisaną, zrozumiałą dla naszej grupy docelowej (osób odpowiedzialnych za finanse, controlling oraz IT). Osoby, która potrafi skutecznie wykorzystywać nowoczesne formy komunikacji w sieci, w celu podniesienia skuteczności działań marketingowych.

Cechy idealnego kandydata/kandydatki:

  • potrafi tworzyć treści (artykuły, ulotki, wpisy,…) zrozumiałe i atrakcje dla odbiorcy,
  • biegle posługuje się językiem angielskim (zarówno w mowie, jak i piśmie)
  • posiada doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron i ich optymalizacji,
  • Potrafi wykorzystywać media społecznościowe,

Mile widziane

  • potrafi tworzyć kontent multimedialny (filmy, prezentacje)
  • potrafi tworzyć i obsługiwać strony WWW (w szczególności w technologii WordPress),
  • doświadczenie w zakresie zarządzania i tworzenia kampanii Adwords,
  • doświadczenie (znajomość zagadnień) w IT lub controllingu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju w obszarze marketingu B2B,
  • udział w tworzeniu komunikacji firmy,
  • narzędzia pracy,
  • elastyczną formę zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rciesielski@codec.pl z tytułem wiadomości: Content Marketing Specialist.