Młodszy Konsultant BI / EPM

Młodszy Konsultant BI / EPM

Oferta kierowana jest do absolwentów i studentów ostatniego roku kierunków informatycznych, fizycznych i ekonometrycznych.

Na stanowisku Młodszego Konsultanta BI / EPM będziesz zajmować się wsparciem zespołów prowadzących projekty analizy i wdrożenia narzędzi klasy Business Intelligence oraz Enterprise Performance Management oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych na Azure / AWS lub na lokalnych środowiskach.

Twoja ścieżka rozwoju zakłada zdobycie wiedzy i doświadczenia wymaganego do bardziej samodzielnej roli Konsultanta pod okiem naszych specjalistów.

Oto cechy, które pozwalają nam wierzyć, że sprawdzisz się w roli Młodszego Konsultanta BI / EPM:

  • Znajomość SQL w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym,
  • Umiejętność praktycznego użycia co najmniej 1 języka programowania,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne (w tym efektywna komunikacja, również w języku angielskim),
  • Pasja analityczna – przyjmność z rozwiązywania problemów opartych na prawdziwych, biznesowych przypadkach, których istotę trzeba poznać i zrozumieć

i dodatkowo:

  • Chęć i determinacja do poznawania nowych rozwiązań,
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą,

Opcjonalna znajomość modelowania wielowymiarowego (np. w SSAS, Cognos, Oracle Hyperion czy Infor) oraz podstawowywch zagadnień związanych z finansami będzie na pewno atutem.

W ramach zdobywania wymaganych kwalifikacji wymagane może być przystąpienie do wybranych egzaminów i zdobycie certyfikacji (np. Microsoft dla ról bardziej technicznych).

Chcemy, aby praca u nas była przygodą i dostarczała Ci wiele przyjemności, dlatego poza przyjazną atmosferą i warunkami pracy, oferujemy opracowanie dobranej do Twoich zdolności i predyspozycji ścieżki rozwoju, pozwalającej na dłuższą współpracę.

Czekamy na Ciebie!

Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@cogit.pl z tytułem wiadomości: Młodszy Konsultant BI / EPM.