Compliance (Infor Approva)

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Compliance (Infor Approva)

Dopełnieniem d/EPM jest jedno z czołowych rozwiązań na świecie w zakresie zarządzania ładem, zgodnością i ryzykiem (GRC) Infor Approva. Produkt dostarcza całościowego obrazu danych w skali organizacji, pozwalając szybko identyfikować i reagować na zdarzenia mogące mieć negatywny wpływ na biznes (oszustwa, niewłaściwe płatności, omijanie procedur,…).

To doskonałe narzędzie dla audytu wewnętrznego, finansów i informatyki, skupia się na czterech głównych miejscach powstawania ryzyka:

 • Dostępie użytkownika
 • Konfiguracji systemów
 • Transakcjach (Proces zamówień, proces sprzedaży)
 • Poprawności danych

Co umożliwia m .in. Approva:

 • Rozwiązanie pozwala na definiowania, monitorowanie i raportowanie wskaźników ryzyka i efektywności, scoring ryzyka i podjęcie działań, poprzez raportowanie o zdarzeniach, konfigurowalne kokpity, spersonalizowane raporty dostosowane do roli czy użytkownika.
 • Monitorowanie w zakresie podziału obowiązków (SOD). Zaimplementowane najlepsze praktyki w zakresie SOD, śledzenie i akceptowanie workflow. Zarówno monitoring automatyczny jak i proaktywny. Scenariusze „what-if” – symulacje zmian dla ról, użytkowników i transakcji bez oddziaływania na środowisko produkcyjne.
 • Monitorowanie transakcji w kierunku wykrywania zdarzeń o charakterze nadużycia. Rozwiązanie posiada wbudowany, gotowy zestaw zasad, procedur. Monitoruje transakcje wskroś różnych platform czy aplikacji biznesowych. Jest gotowe bezpośrednio do zastosowania z systemami takich producentów jak: SAP, Oracle czy Infor.
 • Monitoruje bezpieczeństwo aplikacji i prawa dostępu użytkowników. Dostarcza mechanizmów proaktywnego monitoringu i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania dostępem.
 • Identyfikacja ryzyka i zarządzanie wyjątkami – rozwiązanie pozwala na automatyczny wgląd w 100% danych i transakcji oraz ich analizę i raportowanie.

Moduł

Korzyści (przykłady)

Procure to Pay

 • Redukcja strat z powielonych, podejrzanych płatności czy oszustw
 • Redukcja przepłacania dostawcom w rezultacie nie zastosowania możliwych upustów
 • Redukcja kosztów procesu transakcji na skutek mniejszego wskaźnika błędów

Księga główna

 • Zwiększenie dokładności sprawozdawczości finansowej
 • Zmniejszenie liczby błędów, czasu poprawek i ryzyka błędów księgowych
 • Redukcja czasu potrzebnegodo przygotowania się i odpowiedzi na zapytania audytu zewnętrznego

Zapasy

 • Redukcja straty na zapasach
 • Wzrost jakości danych o zapasach
 • Redukcja czasu potrzebnego na uzgadnianie różnic

Master Data

 • Wyeliminowanie powtarzających się dostawców, pozycji, kąt dzięki prostemu utrzymaniu „czystego” głównego rekordu
 • Redukcja pracochłonnych manualnych czynności uzgadniania dzięki analizie danych dostawców i pracowników
 • Redukcja ryzyka oszustw

Materiały dodatkowe

Webinarium Infor d/EPM – doświadczenia klientów

Zapraszamy do udziału w webinarium firmy Infor, podczas którego wspólnie z naszymi Klientami będziemy rozmawiać m.in. o: wdrożeniach Infor Cloud w kontekście korzyści i wyzwań, konsekwencjach przejścia z Infor CPM na d/EPM oraz możliwościach wsparcia najważniejszych decyzji strategicznych na różnych poziomach.

Czytaj więcej (1 min)

Formatka budżetowa w praktyce

Formatka budżetowa to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów każdego systemu wspierającego proces budżetowania. Jakie powinna mieć cechy, żeby była równie użyteczna dla wszystkich zaangażowanych w proces budżetowy? Jakie może pełnić funkcje poza zbieraniem danych? Jak szybko stworzyć i udostępnić różne formatki budżetowe dla różnych odbiorców?

Czytaj więcej (7 min)

Czy analizy self-service to dobry pomysł dla biznesu?

Choć każda firma jest wyjątkowa, to jednak podobieństwa między organizacjami są oczywiste, a co za tym idzie, podobne mogą być także potrzeby analityczne i raportowe. Czasami nie warto robić rzeczy od początku, a wykorzystać gotowe rozwiązania, które bazują na najlepszych praktykach z innych firm.

Czytaj więcej (8 min)

Przykładowe analizy self-services platformy d/EPM

Czy gotowe zestawy analiz to dobry pomysł dla biznesu, czy można z ich pomocą uzyskać wartościowe informacje? Podczas webinarium zapoznamy Państwa z ciekawymi przykładami gotowych analiz self-service, które pozwalają wyciągać bardzo ciekawe wnioski, a można je wykorzystać w każdej firmie, niezależnie od branży.

Czytaj więcej (2 min)

Infor Communities – użytkownicy dla użytkowników… i nie tylko!

Wszystkim osobom szukającym informacji na temat rozwiązań Infor, trzeba zadecydowanie polecić to miejsce – Infor Communities. Znajdziesz tu wiedzę na temat rozwiązań, poszerzysz sieć kontaktów, wymienisz opinię, czy uzyskasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

Czytaj więcej (2 min)

System do planowania i prognozowania dostaw – część III

Zapraszamy na ostatni z serii webinar dotyczący planowania i zarządzania dostawami do sklepów i centrów dystrybucyjnych. Tym razem, zajmiemy się tematem związanym z planowaniem centrów logistycznych, ruchów międzysklepowych, czy zarządzaniem poprzez alerty.

Czytaj więcej (1 min)