100% zdalna oraz interaktywna prezentacja software

100% zdalna oraz interaktywna prezentacja software

Data dodania: 16 marca 2020
Kategoria: Informacje
Podziel się informacją:

Teraz bez wychodzenia z biura czy domu, w najbardziej optymalnym terminie podczas indywidualnego spotkania online, zobacz dowolne rozwiązanie z naszej oferty.

Pokażemy ZDALNIE i bez zobowiązań, dowolne rozwiązanie z oferty naszych partnerów. Jeśli wolisz, najpierw wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem, które najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby, a potem je zaprezentujemy. Wszystko w optymalnym dla Ciebie czasie.

Poniżej przykłady narzędzi, które możesz zobaczyć:

  • Narzędzia dla controllingu (Infor d/EPM, PBCS – Oracle Planning and Budgeting Cloud Services, IBM Planning Analytics)
  • Narzędzia Business Intelligence (Microsoft Power BI, Birst BI, IBM Cognos Analytics)
  • Konsolidacja finansowa (Oracle HFM, Infor d/EPM, IBM Cognos Controller)
  • Compliance (EQS Integrity line, Envizi)
  • …a może interesuje Cię inne obszary/rozwiązania – ESEF, MSSF 16, S&OP

Mamy czas dla Ciebie, pokażemy szybkie ogólne prezentacje systemów lub tylko interesujący Cię obszar.

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez eksperta/konsultanta, wspierającego wybrany obszar pracy z danymi. Zobaczą Państwo, jak wybrane systemy sprawdzają się w praktyce. Serdecznie zapraszamy.

W razie zainteresowania indywidualną prezentacją software online prosimy o wypełnienie formularza poniżej:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach i zakresie opisanym w Polityce Prywatności Cogit. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowej realizacji zapytania.

    Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Cogit sp. z o.o. z siedzibą: 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21, NIP: 521-10-18-927. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.