Prezentacja software (EQS, IBM, Infor, Microsoft, Oracle, ... ) on-line... lub tak jak Tobie wygodniej!

Prezentacja software on-line… lub tak jak Tobie wygodniej!

Data dodania: 16 marca 2020
Kategoria: Informacje
Podziel się informacją:

Teraz bez wychodzenia z biura czy domu (lub jeśli wolisz, tradycyjnie w Twojej siedzibie lub u nas), w najbardziej optymalnym terminie podczas indywidualnego spotkania, zobacz dowolne rozwiązanie z naszej oferty.

Pokażemy bez żadnych zobowiązań, dowolne rozwiązanie z oferty naszych partnerów (EQS, IBM, Infor, Microsoft, Oracle, … ). Jeśli wolisz, najpierw wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem, które najlepiej wpisze się w Twoje potrzeby, a potem je zaprezentujemy. Wszystko w optymalnym dla Ciebie czasie.

Poniżej przykłady narzędzi, które możesz zobaczyć:

  • Narzędzia dla controllingu (Infor d/EPM, PBCS – Oracle Planning and Budgeting Cloud Services, IBM Planning Analytics)
  • Narzędzia Business Intelligence (Microsoft Power BI, Birst BI, IBM Cognos Analytics)
  • Konsolidacja finansowa (Oracle HFM, Infor EPM, IBM Cognos Controller)
  • Compliance (EQS Integrity line, Envizi)
  • …a może interesuje Cię inne obszary/rozwiązania – ESEF, MSSF 16, S&OP

Mamy czas dla Ciebie, pokażemy ogólne prezentacje (live demo) systemów lub tylko interesujący Cię obszar.

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez eksperta/konsultanta, wspierającego wybrany obszar pracy z danymi. Zobaczą Państwo, jak wybrane systemy sprawdzają się w praktyce. Serdecznie zapraszamy.

W razie zainteresowania prezentacją (live demo) software prosimy o wypełnienie formularza poniżej:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach i zakresie opisanym w Polityce Prywatności Cogit. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowej realizacji zapytania.

    Administratorem Państwa danych osobowych ujawnionych w powyższym formularzu kontaktowym jest Cogit sp. z o.o. z siedzibą: 02-676 Warszawa, ul. Postępu 21, NIP: 521-10-18-927. Przysługuje Państwu żądanie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ponadto przysługuje Państwu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.