Usługi

Usługi

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Usługi

Cogit posiada unikalny na Polskim rynku zestaw doświadczeń i wiedzy, pozwalający na dostarczanie kompletnych rozwiązań na styku zarządzania, finansów oraz IT.

Współpracując z naszymi Klientami, angażujemy się w rozwój długoterminowego partnerstwa, które bazuje na wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu z pracy dla największych organizacji reprezentujących wszystkie branże. Prowadzimy wdrożenia rozwiązań IT, które kompleksowo organizują procesy controllingu, wspomagają zarządzanie strategiami oraz podnoszą wydajność w wielu obszarach biznesu. To wielka odpowiedzialność, dlatego w trakcie wdrożeń proponujemy Klientom pełną opiekę merytoryczną. Obejmuje ona:

  • analizy biznesowe przed wdrożeniem,
  • projektowanie modeli biznesowych odzwierciedlających funkcjonowanie biznesu,
  • implementację rozwiązań (organizacja workflow, parametryzacja, integracja danych),
  • przygotowanie funkcjonalności raportujących,
  • szkolenie użytkowników,
  • opiekę serwisową.

Konsultanci polskiego oddziału Cogit, członkowie działu Consulting Center of Excellence, uczestniczą w realizacji międzynarodowych projektów realizowanych na potrzeby instytucji finansowych, dużych korporacji i instytucji rządowych. Wiedza biznesowa i informatyczna w połączeniu z doskonałym oprogramowaniem gwarantują optymalnie poprowadzone wdrożenie. W ramach obsługi serwisowej świadczymy pełen konsulting, ewentualne dalsze usługi wdrożeniowe, szkolenia, „Help-line”, „FAQ’s” i stałe wsparcie merytoryczne.

Zobacz także Cyfrowa transformacja z Cogit