Analityka danych

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Analityka danych

Analityka danych pozwala zmaksymalizować potencjał Twojego biznesu dzięki wykorzystaniu wartości danych. Pragniesz odkryć ukryte możliwości w swojej bazie danych? Cogit jest tu, aby Ci to umożliwić. Analiza danych, to nasza specjalność – dostarczamy narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

Narzędzia do analizy danych – wszystko, czego potrzebujesz

Świadczymy kompleksowe usługi business intelligence dotyczące zarządzania danymi, które pomogą Ci dokładnie zrozumieć, jak działa Twój biznes, oraz podjąć najlepsze decyzje w oparciu o solidną podstawę danych.

  • Kokpit menedżerski zapewniania szybki i łatwy dostęp do kluczowych wskaźników wydajności, co ułatwia podejmowanie decyzji.
  • Hurtownia danych strukturyzuje i ujednolica dostępne informacje, poprawiając ich jakość oraz uodparnia bazy na utratę części danych.

Power BI

Microsoft Power BI – przykładowy ekran analityczny

IBM Cognos Analytics

IBM Cognos Analytics – przykład analizy danych

Infor EPM - ekran analityczny

Infor EPM – przykładowy ekran analityczny

Śledzenie programu zrównoważonego rozwoju

IBM Envizi – przykład analizy danych

Analityka danych – zaufaj profesjonalistom

Analiza danych w biznesie jest kluczowa w dzisiejszych czasach. Odpowiednie przetwarzanie i analiza informacji pozwala podejmować decyzje oparte na faktach, a nie na opiniach i przeczuciach. W Cogit zdajemy sobie z tego sprawę i dostarczamy rozwiązania BI umożliwiające skuteczne przetwarzanie i analizowanie danych.

Nowoczesne narzędzia do analizy danych pozwalają szybciej podejmować lepsze decyzje. Dlatego Korzystając z naszych usług, możesz oczekiwać: wyższego zwrotu z inwestycji, lepszego zrozumienia potrzeb klientów, poprawy efektywności operacyjnej, odkrycia nowych możliwości rynkowych i wiele więcej.

Dlatego jeśli wiesz, jak istotna jest analityka danych i chcesz wdrożyć najnowsze rozwiązania w swoim biznesie, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał przetwarzanych informacji.

Cogit od ponad 30 lat wspiera swoich klientów w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań Business Intelligence.  Dysponujemy w tym zakresie wiedzą, praktyką i referencjami pozwalającą na dobór i wdrożenie rozwiązań czołowych producentów rozwiązań tej klasy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat raportowania, analizy czy wizualizacji danych skontaktuj się z nami drogą mailową info@cogit.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 22 496 60 00.

Materiały dodatkowe

jaki system raportowania

Jaki program do raportowania jest najlepszy?

Odpowiedź na to pytanie można sprowadzić do bardzo krótkiego stwierdzenia – każdy i żaden. Aktualnie możliwości jakie dostarcza oprogramowanie w obszarze raportowania i wizualizacji danych – niezależnie czy będzie wymienione przez Gartnera, Forrestera, czy też inną agencję analityczną - daje dość podobne możliwości. Jedno bardziej zachwyci graficznie, drugie cenowo, a trzecie …

Czytaj więcej (3 min)
Forum Controllingu 24

Forum Controlling-24: Dylematy decyzyjne CFO

Zapraszamy na Forum Controllingu-24, które odbędzie się pod hasłem przewodnim Dylematy Decyzyjne CFO. Już 20 października 2023 nasi przedstawiciele Hubert Kobierzewski i Natalia Bednarek wskażą na podobieństwa i różnice pomiędzy Excelem a Power BI, aby finalnie odpowiedzieć na pytanie, czy dla każdego Power BI to dobre rozwiązanie?

Czytaj więcej (1 min)
IBM Planning Analytics HR

Transformacja HR za pomocą IBM Planning Analytics with Watson

Wraz z rozwojem technologii, nowoczesne narzędzia analityczne odgrywają istotną rolę w umożliwianiu HR wykorzystania potencjału danych do podejmowania lepszych decyzji i osiągania rezultatów biznesowych. Jednym z wiodących rozwiązań analitycznych na rynku jest IBM Planning Analytics, platforma, która zapewnia zaawansowane funkcje analizy danych oraz planowania strategicznego.

Czytaj więcej (9 min)
Rachunek Zysków i Strat AD 2023… w Power BI

Rachunek Zysków i Strat AD 2023… w Power BI

Jak usprawnić swój Rachunek Zysków i Strat w Microsoft Power BI i co zyskaliśmy przez ostatnie 3 lata? Podczas webinarium właśnie na tym się skupimy. Nie pokażemy wszystkich możliwości (bo na to zabrakłoby czasu), ale zademonstrujemy, jak dojść od poziomu transakcji do gotowego raportu Rachunku Zysków i Strat, różnych jego wersji, różnych układów, usprawnień wydajnościowych, itp.

Czytaj więcej (2 min)
Infor EPM - poznaj najciekawsze zastosowania

Infor EPM – poznaj najciekawsze zastosowania

Infor EPM to platforma wspierająca procesy biznesowe organizacji takie, jak: controlling, analizy, raportowanie czy konsolidację finansową. Dzięki swojej elastyczności i uniwersalności, umożliwia na wykorzystanie jej potencjału w znacznie szerszym obszarze. Infor EPM w naturalny sposób łączy dane finansowe z danymi operacyjnymi, stąd też szereg zastosowań w finansach i controllingu, produkcji czy planowaniu logistycznym.... i wielu innych obszarach.

Czytaj więcej (5 min)
CFO Strategies

III Forum CFO Strategies

Już 10-11 maja spotykamy się z uczestnikami III edycji Forum CFO Strategies. W tym roku uczestnicy poszukają rozwiązań najbardziej aktualnych wyzwań CFO w obliczu globalnej inflacji, będzie dużo o zarządzaniu płynnością, poszukiwaniu źródeł finansowania, optymalizacji procesów oraz prognozowaniu w warunkach niepewności i ryzyka. Nasz Prezes Radosław Kozieja, będzie uczestnikiem panelu dyskusyjnego pt. Jak utrzymać rentowność organizacji w czasach wysokiej inflacji.

Czytaj więcej (1 min)