Zrównoważony rozwój Cogit

O firmie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Zrównoważony rozwój Cogit

Cogit jest świadomą organizacją, rozumiejącą potrzebę aktywnego przeciwdziałania zmianom klimatu i wspierającą lokalne działania w ramach zrównoważonego rozwoju.

Odpowiedzialność społeczna jest dla nas kluczowa, dlatego włączyliśmy się we współorganizację i wsparcie inicjatyw charytatywnych w ramach najbliższego otoczenia oraz działań humanitarnych na szerszą skalę. Nasi pracownicy i współpracownicy chętnie angażują się w tego rodzaju przedsięwzięcia, z czego jesteśmy niezwykle dumni.

Razem z zespołem startujemy w sztafecie warszawskiego maratonu, wspierając jednocześnie fundację Rak’n’Roll Wygraj Życie oraz aktywnie promujemy honorowe krwiodawstwo, co świadczy o tym, że sprawy społeczne są bliskie naszym pracownikom i współpracownikom.

Cogit wspiera również działania na rzecz rozwoju lokalnej kultury. W 2020 roku zostaliśmy członkiem Towarzystwa Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru w ramach Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury.

Nie mogliśmy pozostać obojętni na sytuację Ukrainy w obliczu konfliktu zbrojnego. Dzięki zaangażowaniu naszej kadry byliśmy w stanie zapewnić pomoc rzeczową i finansową osobom dotkniętym kryzysem humanitarnym zarówno bezpośrednio, jak i pośrednio dotując działalność Polish Medical Mission.

Uważamy, że działania wspierające zrównoważony rozwój powinny stanowić podstawę działalności każdego przedsiębiorcy. Popieramy wszystkie inicjatywy naszych pracowników w ramach wolontariatu na rzecz ekologii, odpowiedzialności społecznej i rozwoju kultury organizacyjnej.