Infor BI Analytics

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Analytics (Infor BI)

Platforma Business Intelligence

Infor BI stawia na integrację i centralizację danych. Dzięki swojej dedykowanej architekturze umożliwia pełną obsługę procesów związanych z Business Intelligence. Bogata warstwa wizualizacji danych, rozbudowane funkcjonalności analityczne i wykorzystanie innowacyjnych technologii, takich jak przetwarzanie w czasie rzeczywistym czy wielowymiarowa analiza danych in-memory, czynią system BI niezawodnym narzędziem wspomagającym decyzje biznesowe.

Analytics (Infor BI) – pełna obsługa procesów Business Intelligence

Platforma Infor Business Intelligence (Infor BI) stanowi dedykowaną architekturę umożliwiającą pełną obsługę procesów BI. Oferuje ona elastyczne funkcjonalności analityczne takie jak kokpity menedżerskie (dashboards), self-service BI, przetwarzanie w czasie rzeczywistym, wielowymiarową analizę danych in-memory, oraz zaawansowaną warstwę modelowania i ETL.

Platforma zapewnia użytkownikom szerokie możliwości dostosowania dzięki zintegrowanemu interfejsowi Excel, dostępu przez przeglądarkę oraz dedykowanej aplikacji mobilnej, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dostosowanym do różnorodnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Analityka biznesowa

Analityka biznesowa dostosowana do branży z Infor BI

W ramach rozwiązania Infor BI dostępne są gotowe do wykorzystania modele analityczne, które są dostosowane do specyficznych obszarów biznesowych takich jak:

  • sprzedaż,
  • operacje,
  • produkcja,
  • finanse,
  • łańcuch dostaw
  • kapitał ludzki.

Te modele pozwalają na szybkie wdrożenie i uzyskanie wartościowych wglądów, które wspierają decyzje biznesowe.

Analityka sektora specjalistycznego z Infor BI

Infor BI oferuje modele analityczne specjalnie zaprojektowane dla większości sektorów, takich jak zarządzanie aktywami, motoryzacja, lotnictwo i obronność, obsługa sprzętu i urządzeń, moda, żywność i napoje, hotelarstwo, służba zdrowia oraz sektor publiczny. Te specjalistyczne narzędzia umożliwiają firmom szybkie dostosowanie się do specyficznych wymagań branżowych.


Przykład tworzenia dashboardu z widokiem realizacji budżetu sprzedaży

Analityka sektorowa

Zaawansowane możliwości i integracja z Infor BI

System BI od Infor oferuje nie tylko zaawansowane narzędzia analizy danych, ale również pełną integrację z innymi systemami IT używanymi w przedsiębiorstwie. Infor Business Intelligence integruje się płynnie z istniejącymi systemami ERP, CRM oraz innymi aplikacjami biznesowymi, co umożliwia centralizację danych i ich efektywne wykorzystanie.

Dzięki modułowej budowie Infor BI organizacje mogą stopniowo rozbudowywać swoje środowisko analityczne, dodając nowe funkcje i możliwości w miarę wzrostu i zmieniających się potrzeb biznesowych. Integracja z narzędziami takimi jak system Infor pozwala na pełne wykorzystanie danych zgromadzonych w przedsiębiorstwie, przekładając się na lepsze decyzje i strategie.

Dowiedz się więcej o pełnym zakresie możliwości, jakie oferuje Infor BI, odwiedzając nasze strony: usługi Business Intelligence oraz systemy Business Intelligence.

Materiały dodatkowe

Przykład dedykowanego modelu planowania kosztów HR

Planowanie kosztów pracowników

Zapraszamy na webinarium, 15 lutego 2024, pokażemy m.in.: szczegółowe kalkulacje ZUS i obciążeń, wakaty - wnioski i planowanie zatrudnienia i wiele innych. Planowanie kosztów pracowników to jeden kluczowych elementów efektywnego zarządzania finansami w wielu branżach. Optymalne planowanie kosztów kadrowych pozwala nie tylko na kontrolę budżetu, ale także na kształtowanie strategii biznesowej w długoterminowej perspektywie.

Czytaj więcej (2 min)

Konsolidacja sprawozdań finansowych na przykładzie Infor EPM

Podczas webinarium, przejdziemy krok po kroku przez wszystkie zadania niezbędne do przygotowania skonsolidowanego sprawozdania finansowego. Wykorzystamy do tego celu rozwiązanie Infor EPM i wskażemy dlaczego jest to bardzo ciekawa opcja dla osób odpowiedzialnych za konsolidację w Grupach Kapitałowych.

Czytaj więcej (1 min)
Infor EPM - poznaj najciekawsze zastosowania

Infor EPM – poznaj najciekawsze zastosowania

Infor EPM to platforma wspierająca procesy biznesowe organizacji takie, jak: controlling, analizy, raportowanie czy konsolidację finansową. Dzięki swojej elastyczności i uniwersalności, umożliwia na wykorzystanie jej potencjału w znacznie szerszym obszarze. Infor EPM w naturalny sposób łączy dane finansowe z danymi operacyjnymi, stąd też szereg zastosowań w finansach i controllingu, produkcji czy planowaniu logistycznym.... i wielu innych obszarach.

Czytaj więcej (5 min)

Financial Controlling Summit 2023

Zapraszamy na IX Edycję Financial Controlling Summit 2023, której jesteśmy partnerem już kolejny raz. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w formule on-line w dniach 28-29 września 2022, a jej hasło przewodnie i główna tematyka to odpowiedź na pytanie „co kształtuje finanse, wynik finansowy i efektywność osobistą”?

Czytaj więcej (1 min)
budżetowanie wynagrodzeń

System wspierający controlling personalny

Elastyczne planowanie i prognozowanie wynagrodzeń, koszów pracowniczych oraz zautomatyzowane raporty mogą stanowić zarówno narzędzie operacyjne, jak również istotne narzędzie wczesnego ostrzegania, dzięki któremu zyskujemy czas na reakcję i podjęcie odpowiednich decyzji. Efektywne połączenie zarządzanie kosztami kadrowymi z wynikami firmy jest możliwe dzięki modułowi Workforce budgeting systemu Infor d/EPM.

Czytaj więcej (6 min)
Planowanie CAPEX

Planowanie CAPEX wsparte narzędziami

Planowanie wydatków kapitałowych i nakładów inwestycyjnych to bardzo ważne części procesu planowania finansowego. Ze względu na swoją specyfikę te elementy są dość często pomijane lub realizowane poza procesem budżetowym. Dla CAPEX jedna kwota w planie może mieć bardzo różne konsekwencje finansowe i księgowe, często wykraczające poza ramy czasowe bieżącego okresu planowania.

Czytaj więcej (8 min)