Raportowanie, analiza i wizualizacja danych

Rozwiązania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Wizualizacja danych

Dane stanowią cenny zasób każdego przedsiębiorstwa. Jednak same liczby to zbyt mało. Żeby wykorzystać informacje, niezbędna jest wizualizacja danych. W Cogit dostarczamy metody i narzędzia wizualizacji danych dostosowane do Twojej firmy. Nasze systemy wizualizacji danych zamieniają złożone informacje w przejrzyste grafiki i diagramy, które pomogą Ci lepiej zrozumieć Twój biznes.

Analiza i wizualizacja danych – postaw na sprawdzone rozwiązania

Wielkość danych, z jaką musimy się mierzyć, rośnie z dnia na dzień. Dlatego też skoncentrowaliśmy się na dostarczaniu efektywnych narzędzi do wizualizacji danych, które pomagają w interpretacji i ułatwiają analizę. Świadczymy kompleksowe usługi business intelligence, wdrażamy rozwiązania takie jak kokpit menedżerski, który pozwala w prosty i szybki sposób przeglądać bieżące informacje.

Jakie korzyści przynosi wizualizacja danych?

Wdrożenie nowoczesnych systemów wizualizacji danych przynosi przedsiębiorstwu wiele korzyści

  • Pozwala na szybką identyfikację trendów i wzorców.
  • Dostarcza interaktywne narzędzie do eksploracji danych.
  • Usprawnia procesy decyzyjne poprzez dostarczanie przystępnej informacji.

Infor d/EPM - analiza danych iPad

Infor EPM – przykład analizy danych, dostępnej poprzez iPad

Analiza podróży służbowych

Infor Birst BI – przykład analizy podróży służbowych


Jak w zaledwie kilka minut można przygotować w pełni wartościowy dashboard z widokiem realizacji budżetu sprzedaży?

Power BI - Dashboard

Przykładowy dashboard z wizualizacją danych – program Microsoft Power BI

Narzędzia do wizualizacji danych – postaw na sprawdzone rozwiązania

Od lat specjalizujemy się w analizie i wizualizacji danych biznesowych. Nie ograniczamy się do przygotowania kokpitów menadżerskich, czy też systemów raportowania. Oferujemy rozwiązania BI dopasowane do potrzeb firmy. Nasza oferta to pełna koncepcja, a nie tylko wizualizacja danych, która jest na samym „szczycie góry lodowej”. Dzięki wdrożeniom hurtownia danych pomagamy w usystematyzowany sposób zarządzać danymi, zwiększając ich rzetelność. A jeśli chcesz podnieść jakość przetwarzanych danych, to sprawdź master data management oraz inne obszary, jak np. self-service BI.

Bez względu na to, jak duże są Twoje dane, możemy pomóc. Nasze systemy wizualizacji danych dostosowane są także do pracy z dużymi bazami. Przygotowane rozwiązania pomogą Ci zrozumieć biznes i podejmować lepsze decyzje.

Cogit od ponad 30 lat wspiera swoich klientów w zakresie doradztwa i wdrażania rozwiązań Business Intelligence.  Dysponujemy w tym zakresie wiedzą, praktyką i referencjami pozwalającą na dobór i wdrożenie rozwiązań czołowych producentów rozwiązań tej klasy.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat raportowania, analizy czy wizualizacji danych skontaktuj się z nami drogą mailową info@cogit.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 22 496 60 00.

Materiały dodatkowe

jaki system raportowania

Jaki program do raportowania jest najlepszy?

Odpowiedź na to pytanie można sprowadzić do bardzo krótkiego stwierdzenia – każdy i żaden. Aktualnie możliwości jakie dostarcza oprogramowanie w obszarze raportowania i wizualizacji danych – niezależnie czy będzie wymienione przez Gartnera, Forrestera, czy też inną agencję analityczną - daje dość podobne możliwości. Jedno bardziej zachwyci graficznie, drugie cenowo, a trzecie …

Czytaj więcej (3 min)

ESG i zrównoważony rozwój – jak oprogramowanie pomaga w raportowaniu środowiskowym

Zapraszamy na webinarium, podczas którego skupimy się na obszarze wpływu na środowisko (E), obliczeniach związanych z emisją i ich raportowaniu. Do tego celu użyjemy aplikacja IBM Envizi – jednego z liderów rynku rozwiązań do analizy i przeglądu danych dotyczących zrównoważonego rozwoju i ujawnień ESG.

Czytaj więcej (2 min)
controlling icv

XVI Kongres ICV POLSKA

Jesteśmy Złotym Partnerem Merytorycznym XVI Kongresu ICV POLSKA (CIA 2022), największego międzynarodowego kongresu dla CFO, finansistów, controllerów i menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej! Wspólnie z IBM zapraszamy na naszą prezentację o tym, jak szybko i efektywnie zaimplementować raportowanie ESG.

Czytaj więcej (1 min)
GPW wybrała Cogit

Grupa Kapitałowa GPW wybrała Cogit jako dostawcę centralnego systemu controllingowego

Przedmiotem współpracy jest kompleksowe zaprojektowanie, parametryzacja i dostosowanie systemu, a także jego utrzymanie i rozwój we wszystkich spółkach Grupy Kapitałowej GPW.

Czytaj więcej (1 min)

Power BI liderem wśród platform rozszerzonej analizy biznesowej

W opublikowanym niedawno raporcie The Forrester Wave™: Augmented BI Platforms, Q3 2021 Microsoft Power BI został uznany za lidera wśród 15 platform rozszerzonej analizy biznesowej. Zapraszamy do zapoznania się z opracowaniem.

Czytaj więcej (1 min)

Przykładowe analizy self-services platformy d/EPM

Czy gotowe zestawy analiz to dobry pomysł dla biznesu, czy można z ich pomocą uzyskać wartościowe informacje? Podczas webinarium zapoznamy Państwa z ciekawymi przykładami gotowych analiz self-service, które pozwalają wyciągać bardzo ciekawe wnioski, a można je wykorzystać w każdej firmie, niezależnie od branży.

Czytaj więcej (2 min)