IBM

Chcesz poznać nasz zespół, doświadczenia i opinie klientów dotyczące IBM Cognos?

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

Rozwiązania IBM dostarczają wiedzy opartej na danych, która pomaga organizacjom pracować mądrzej i osiągać lepsze wyniki.

IBM to jeden z liderów rozwiązań z zakresu BI, analityki predykcyjnej i zarządzania decyzjami, zarządzania efektywnością (EPM), zarządzania ryzykiem czy systemów wspierających raportowanie ESG (IBM Envizi). Rozwiązania IBM umożliwiają firmom identyfikację i wizualizację trendów i wzorców w kluczowych obszarach dla firmy. Mogą one porównywać scenariusze, przewidywać potencjalne zagrożenia i możliwości, lepiej planować, budżetować i prognozować zasoby, równoważyć ryzyko z oczekiwanymi zyskami czy odpowiadać na wymagania regulacyjne.

Cogit posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i wdrożeniach większości kluczowych systemów klasy BI i EPM wykorzystywanych przez polskie firmy.

Do grupy tych rozwiązań należy m.in. platforma IBM Cognos (TM1), w ramach której kilkuosobowy zespół naszych konsultantów stale świadczy usługi w zakresie wdrożeń, rozwoju i utrzymania.

Wspieramy klientów zarówno w obszarze Business Intelligence (IBM Cognos Analytics – zaawansowana, samoobsługowa platforma AI do inteligentnej analizy, wizualizacji i raportowania danych) jak również Enterprise Performance Management (IBM Planning Analytics – rozwiązanie do zarządzania wydajnością organizacji, wspierający planowanie, budżetowanie, prognozowanie,…).

Świadczymy usługi zarówno dla wersji lokalnych systemu (on-premises), jak i dostępnych w usłudze chmury.