Systemy Cogit

Cogit oferuje szeroką gamę gotowych produktów w zakresie planowania i prognozowania sprzedaży i operacji:

Skontaktuj się z naszym zespołem i dowiedz się więcej o korzyściach płynących z wykorzystania aplikacji Cogit:

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów oraz najwyższej klasy, światowych systemów informatycznych do analityki, planowania i raportowania, kóre wykorzystujemy do budowy naszych aplikacji.

28 lat na rynku polskim i 38 lat na rynkach światowych nasi konsultanci doradzają i wdrażają systemy, wspierające setki firm i wiele tysiący użytkowników w podejmowaniu trafnych decyzji biznesowych. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które są dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta. Wszystko to na bazie technologii naszych Partnerów liderów wśród systemów Enterprise Performance Management i Business Intelligence (Infor, IBM, Microsoft, Oracle).

Nasza wiedza biznesowa i silne relacje z Partnerami umożliwiły nam stworzenie systemów, które łączą w sobie najlepsze aspekty platform technologicznych z naszymi innowacyjnymi koncepcjami i modelami biznesowymi. Dzięki zdefiniowanym modelom są one gotowe do wykorzystania praktycznie od ręki.

Połączenie wiedzy biznesowej i technologicznej, pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania logistyczne, które rewolucjonizują zarządzanie łańcuchem dostaw. Nasze narzędzia umożliwiają planowanie i prognozowanie procesów logistycznych, produkcyjnych i sprzedażowych integrując procesy planistyczne w skali całej firmy.

Pomagamy naszym klientom zwiększyć efektywność, zoptymalizować koszty i minimalizować ryzyko. Zyskaj większą kontrolę nad operacjami w firmie!