Cogit sponsorem X edycji konkursu "The Best Annual Report 2014" organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków.

Cogit sponsorem The Best Annual Report 2014

Data dodania: 27 lipca 2015
Kategoria: Wydarzenia
Podziel się informacją:

Cogit sponsorem X edycji konkursu „The Best Annual Report 2014” organizowanego przez Instytut Rachunkowości i Podatków.

Już po raz drugi Cogit angażuje się w sponsoring konkursu „The Best Annual Report”, który jest przykładem niekomercyjnej inicjatywy służącej kształtowaniu dobrych praktyk w zakresie sprawozdawczości finansowej. Wydarzenie z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, wpisując się już na stałe w kalendarz najważniejszych wydarzeń rynku kapitałowego.

Konkurs promuje raporty roczne o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów, czyli takich, na podstawie których można podejmować decyzje inwestycyjne przy stosunkowo minimalnym ryzyku.

Nasze rozwiązania wspierają duże i średnie organizacje w sprawnym raportowaniu, zamykaniu okresów, czy w automatyzacji procesu tworzenia skonsolidowanych sprawozdań finansowych, dlatego inicjatywa o tym charakterze jest dla nas szczególnie bliska.

W konkursie uczestniczą spółki, które sporządzają skonsolidowane sprawozdania finansowe wg MSSF/MSR. Przedmiotem oceny Kapituły konkursu są raporty roczne przesyłane do KNF (rynek regulowany) lub GPW (rynek alternatywny), raporty marketingowe oraz raporty roczne w Internecie.

W dniu 15 października 2015, podczas uroczystej gali poznamy zwycięzców konkursu.

Więcej informacji na stronie organizatorów.