Cogit partnerem Kongresu Controllerów 2022

Cogit partnerem Kongresu Controllerów 2022

Data dodania: 5 maja 2022
Podziel się informacją:

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do grona partnerów Kongresu Controllerów 2022. Jest to najdłużej funkcjonujące i jedno z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku wydarzeń dla profesjonalistów odpowiedzialnych za controlling i finanse. Przed nami 28. edycja, która odbędzie się 26-27 maja 2022 hybrydowo – stacjonarnie w Gdańsku oraz online.

Tematem przewodni tegorocznej edycji Kongresu brzmi: Controller 5.0 – Controlling Leaders of To(morrow)day. Podczas dwóch dni konferencji uczestnicy poszukają odpowiedzi na pytanie: Co warto robić już dziś, aby przygotować się na przyszłość? Dużo miejsca zajmie dyskusja o tym, jak w najbliższym czasie będzie zmieniała się rola controllera w obliczu zjawisk takich jak: robotyzacja, zmiana towarów w usługi, zwinne zarządzanie czy Industry 5.0. Uczestnicy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie, jakie nowe kompetencje służb finansowo-księgowych wymuszają standaryzacja, automatyzacja i robotyzacja, które eliminują często żmudne czynności controllerów uwalniając czas na kreatywność, zwłaszcza tę strategiczną. I przede wszystkim otrzymają okazję do spotkania się w gronie praktyków: controllerów, dyrektorów finansowych, członków zarządów i innych profesjonalistów odpowiedzialnych za finanse z różnych branż i różnych regionów Polski i Europy. Wszystko po to, aby wymienić się doświadczeniami, poznać dobre praktyki z innych firm i zainspirować się na przyszłość.

Jako keynote speaker Kongres otworzy Heimo Losbichler, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) i Międzynarodowej Grupy Controllingu (IGC). Reprezentantem firmy Cogit będzie Marek Rulak, nasz Business Development Manager, który podczas pierwszego dnia Kongresu opowie o szansach i zagrożeniach wdrożenia controllingu w chmurze. Wszystko w kontekście tematu przewodniego ścieżki tematycznej B zatytułowanej: „Czy narzędzia Controllinu 5.0 są sprzymierzeńcem, czy śmiertelnym zagrożeniem dla zasadności pracy finansisty i controllera?”. Podczas prelekcji zaprezentowane zostanie case study z naszej praktyki, a prelegent odpowie na najczęściej zadawane przez klientów pytania o to, kiedy warto wybrać chmurę, jak przygotować się do wdrożenia i jak szybko można uzyskać efekty, a z czym lepiej poczekać.

Zapraszamy do udziału w Kongresie Controllerów:

www.kongrescontrollerow.pl