Data Analytics Forum 2023

Data Analytics Forum 2023

Data dodania: 12 kwietnia 2023
Podziel się informacją:

W dniach 26-27.04.2023 odbędzie się „Data Analytics Forum 2023”, konferencja poświęcona tematyce analizy danych, a organizowana przez Rzeczpospolita. Konferencja będzie doskonałą okazją dla osób zainteresowanych tematyką analizy danych, aby poznać najnowsze trendy i technologie, wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać kontakty z innymi specjalistami z branży.

Program konferencji będzie obejmował wiele różnorodnych tematów w formie prezentacji, warsztatów i dyskusji panelowych związanych z analizą danych, takich jak:

  1. „Nowoczesne narzędzia do analizy dużych zbiorów danych” – prezentacja, która będzie skupiać się na najnowszych narzędziach i technikach, które pozwalają na efektywną analizę dużych zbiorów danych.
  2. „Data Science w praktyce” – warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać różne metody i techniki Data Science oraz nauczyć się, jak wykorzystać je w praktyce.
  3. „Analiza danych w biznesie” – panel dyskusyjny, na którym eksperci z różnych branż będą omawiać sposoby wykorzystania analizy danych w biznesie oraz omówią najważniejsze trendy i wyzwania w tym obszarze.
  4. „Cyberbezpieczeństwo a analiza danych” – prezentacja, która skupi się na roli analizy danych w zapewnieniu bezpieczeństwa cybernetycznego.
  5. „Jak wykorzystać analizę danych w marketingu?” – panel dyskusyjny, na którym eksperci z branży marketingowej będą omawiać sposoby wykorzystania analizy danych w kampaniach marketingowych oraz przedstawią przykłady udanych projektów.
  6. „Trendy w analizie danych” – prezentacja, która omówi najnowsze trendy i innowacje w zakresie analizy danych oraz przedstawi możliwości ich wykorzystania w praktyce.

A my w szczególności zapraszamy na wykład naszego eksperta Huberta Kobierzewskiego, pt. „Dashboard w kryzysie wieku średniego„. Hubert zmierzy się z problemem nieużyteczności tradycyjnych pulpitów menedżerskich oraz co zrobić, żeby tchnąć w nie nowe życie i zmienić podejście do raportowania w firmach. Dzięki tym narzędziom, menedżerowie będą mogą lepiej zrozumieć swoje dane, a na ich bazie podejmować trafne decyzje biznesowe.

Więcej na stronie organizatora https://konferencje.rp.pl/wydarzenia/szkolenie/3366-data-analytics-forum-2023