Przykładowe analizy self-services platformy d/EPM

Przykładowe analizy self-services platformy d/EPM

Data dodania: 27 kwietnia 2021
Podziel się informacją:

Czy gotowe zestawy analiz to dobry pomysł dla biznesu, czy można z ich pomocą uzyskać wartościowe informacje?

Kiedy: 12 maja 2021 w godzinach 10:00-10:30.

Zobacz wideo

Choć możemy uważać, że nasza firma jest wyjątkowa, to jednak podobieństwa miedzy organizacjami są oczywiste, a co za tym idzie podobne mogą być także potrzeby analityczne i raportowe.

Czasami nie warto robić rzeczy od początku, a wykorzystać gotowe rozwiązania, które bazują na najlepszych praktykach firm analizujących potrzeby klienta i jego wymagania od wielu lat.

Jakim dorobkiem, w tym zakresie, może pochwalić się Infor i jego platforma d/EPM?

Podczas webinarium zapoznamy Państwa z ciekawymi przykładami gotowych analiz self-service, które pozwalają wyciągać bardzo ciekawe wnioski, a można je wykorzystać w każdej firmie, niezależnie od branży.

W trakcie spotkania m.in.:

  • analiza poziomu istotności,
  • analiza złożoności,
  • analiza rankingów w czasie.

Zapraszamy do udziału!

Webinarium poprowadzi:

Radosław Kozieja
Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.