Ruszyła kolejna edycja spotkań „IT Breakfast”

Ruszyła kolejna edycja spotkań „IT Breakfast”

Data dodania: 13 listopada 2012
Kategoria: Wydarzenia
Podziel się informacją:

Od października br. rozpoczęła się nowa edycja spotkań z cyklu IT Breakfast.

Od października br. rozpoczęła się nowa edycja spotkań z cyklu IT Breakfast. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest niezależna, niekomercyjna i jedyna w kraju Fundacja IT Leader Club Polska, której nadrzędnym celem jest ciągłe wspieranie środowiska polskich Profesjonalistów IT i użytkowników rozwiązań informatycznych w ich codziennej działalności, zyskując przy tym coraz więcej rekomendacji i poparcia.

Tematem wiodącym spotkania był: ”Od strategii do realizacji w IT, czyli które rozwiązania oraz jakie decyzje mogą zwiększyć wydajność organizacji IT w dobie Cloud”. Szczególną uwagę poświęcono aspektom dotyczącym architektury Big Data, ważnym rozwiązaniom „as a service” oraz optymalizacji decyzji i bezpieczeństwa IT. Jednym z prelegentów był Wiceprezes Zarządu Codec Systems Pan Radosław Kozieja wygłaszający odczyt w temacie: „Performance Management – okazja i wyzwanie dla nowoczesnego CIO”.

Ponadto od października Fundacja IT Leader Club Polska rozpoczyna akcję „IT podaje dzieciom rękę”, której celem jest pomoc dzieciom uzdolnionym znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej.