Seminarium Oracle AppAdvantage

Seminarium Oracle AppAdvantage

Data dodania: 27 lutego 2014
Kategoria: Oracle Wydarzenia
Podziel się informacją:

Dowiedz się, w jaki sposób usprawnić aplikacje i infrastrukturę IT. 25 marca 2014, godz. 09:00 – 15:20, Biuro Oracle Polska, Warszawa, ul. Przyokopowa 31, 6 piętro

Dzisiaj – jak chyba nigdy wcześniej, wyzwania stojące przed IT są wyjątkowo skomplikowane i wymagające. Z jednej strony oczekuje się dalszego ograniczania kosztów, a z drugiej znacznie większego wsparcia biznesowego, w tym użycia nowych technologii – takich jak chmura obliczeniowa, Big Data, technologie mobilne i społecznościowe.

25 marca 2014, godz. 09:00 – 15:20,
Biuro Oracle Polska,
Warszawa, ul. Przyokopowa 31, 6 piętro

Serdecznie zapraszamy na seminarium naszego Partnera prezentujące program Oracle AppAdvantage, podczas którego dowiecie się Państwo, jak z powodzeniem sprostać powyższym wymaganiom. Seminarium skierowane jest do klientów aplikacji biznesowych Oracle – takich jak E-Business Suite, PeopleSoft, HCM, czy Siebel CRM.
W celu zaprezentowania naszych doświadczeń do udziału w seminarium został zaproszony przedstawiciel naszej firmy Marek Rulak, który poprowadzi prezentację pt. „Raportowanie mobilne w praktyce – case study (T-Mobile Polska)