UKOUG Hyperion Partner of the Year

UKOUG Hyperion Partner of the Year

Data dodania: 10 października 2013
Kategoria: Informacje Oracle
Podziel się informacją:

Codec-DSS europejski lider w zakresie wdrażania usług doradczych i rozwiązań wspierających efektywność organizacji został jednym ze zwycięzców w szóstym corocznym rozdaniu nagród użytkowników technologii Oracle w kategorii Enterprise Performance Management & Hyperion.

Miło nam poinformować, że Codec-DSS została jednym ze zwycięzców w szóstym corocznym konkursie użytkowników technologii Oracle w Wielkiej Brytanii i Irlandii (UK OUG), w kategorii Enterprise Performance Management & Hyperion.  Nagroda jest wyrazem uznania dla partnerów firmy Oracle za wkład jaki wnoszą oferując swoje usługi użytkownikom rozwiązań Oracle, jest to także wyraz osiągnięć biznesowych i technologicznych laureatów.

Rozdanie nagród miało miejsce w dniu 3 października podczas uroczystej gali w Londynie. Codec-DSS otrzymał 2,900 głosów od ponad 600 członków Stowarzyszenia Grupy Użytkowników Systemu Oracle (UK OUG), co pozwoliło na uzyskanie drugiego miejsca (Silver Winner) w kategorii EPM\Hyperion.

“Zwycięstwo w kategorii Partner Roku jest najwyższym wyróżnieniem jakie każdy partner może otrzymać. Nagrody wyróżniają najlepszych ze naszej społeczności – duża liczba wysokiej jakości zgłoszeń do konkursu w tym roku, jest dowodem na sukces społeczności partnerów Oracle. Codec-DSS całkowicie zasłużył na zwycięstwo dzięki wybitnym wynikom w kategorii EPM/Hyperion” – powiedział David Warburton-Broadhurst, Przewodniczący UK Oracle User Group.

Nagrodę w imieniu firmy Codec-DSS odebrali Michelle Clarke i Feargal O’Keefe, którzy wraz z całym zespołem przyczynili się do tego sukcesu, pracując dla takich klientów jak: Permanent TSB, Irish Life, Regus i wielu innych.