Microsoft Dynamics AX

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Microsoft Dynamics AX

Dynamics AX, nazywany wcześniej Microsoft Business Solutions – Axapta, to coś więcej niż system ERP. To potężne narzędzie wspierające biznes praktycznie w każdym kluczowym obszarze jego funkcjonowania. Składają się na niego między innymi moduły: Finanse, Handel i Logistyka, Planowanie produkcji, CRM oraz Planowanie główne. System jest niezwykle elastyczny, umożliwia deweloperom dopasowanie go do konkretnych wymagań organizacyjnych czy niemal nieograniczone skalowanie możliwości.

Kilka zalet Microsoft Dynamics AX:

  • elastyczność, zgodność z wymaganiami każdego biznesu czy branży,
  • wiele zintegrowanych funkcjonalności, możliwości w zakresie zwiększenia efektywności pracowników,
  • znajomy interface użytkownika, wykorzystywany w innych produktach z rodziny Microsoft,
  • pełna integracja z Microsoft cloud.

Dynamics AX wspiera pracowników w podejmowaniu trafniejszych decyzji biznesowych. Wykorzystując narzędzie uzyskują dostęp do generowanych w czasie rzeczywistym raportów oraz analiz. A to wszystko niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują oraz z jakiego urządzenia korzystają.

Narzędzie kompleksowo wspiera także organizację podczas procesu pracy z produktem – od jego wprowadzenia na rynek, między innymi poprzez zarządzanie siecią dostaw, magazynem, po analizy sprzedaży czy tworzenie kolejnych strategii produktowych.

Microsoft Dynamics AX dedykowany jest największym przedsiębiorstwom, to jest zatrudniającym >250 pracowników.

Materiały dodatkowe

Gartner BI

Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms

Nieprzerwanie od wielu lat Microsoft Power BI jest wymieniany jako lider w raportach firmy Gartner dotyczących rozwiązań do analityki i raportowania. Według najnowszej edycji z lutego 2021 roku, sytuacja ta nie uległa zmianie.

Czytaj więcej (1 min)
Rachunek zysków i strat

Rachunek Zysków i Strat w Power BI

Podczas webinarium pokażemy, jak dojść od poziomu transakcji i wyniku do gotowego ustrukturyzowanego raportu Rachunku Zysków i Strat z wykorzystaniem Microsoft Power BI.

Czytaj więcej (2 min)
Azure Bootcamp

Global Azure Bootcamp 2019

Już 27 kwietnia 2019 w ponad 300 lokalizacjach na całym Świecie odbędzie się Global Azure Bootcamp 2019. Zapraszamy do Krakowa, gdzie Hubert Kobierzewski zaprezentuje Azure Data Studio, czyli nowe wielosystemowe narzędzie do pracy z usługami przechowującymi i przetwarzającymi dane. Pokaże zarówno możliwości, jak i jeszcze istniejące ograniczenia.

Czytaj więcej (1 min)
funkcje power bi

Webinarium – Wzbogacanie danych – funkcje w Power BI

Zobacz jak dodawać nowe informacje z wykorzystaniem funkcji w Power BI. W większości przypadków nasze systemy nie dostarczą nam danych potrzebnych do wygenerowania interesującego nas raportu i konieczne jest tworzenie dodatkowych wyliczeń, przekształceń. Podczas webinarium skupimy się na kwestii wzbogacania danych źródłowych i pracy z Power Query w obszarze raportowania.

Czytaj więcej (2 min)
Codec partnerem roku Microsoft w Irlandii

Codec partnerem roku Microsoft

Miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu oraz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat zostaliśmy partnerem roku Microsoft w Irlandii. Doceniono nas za innowacyjne podejście oraz doskonałą implementację rozwiązań globalnego vendora.

Czytaj więcej (1 min)
Data science summit

Data Science Summit

Już 8 czerwca 2018 roku odbędzie się II edycja Data Science Summit - największego w Polsce wydarzenia dedykowanego danym i ich wykorzystaniu. Będzie to połączenie wiedzy i praktyki, prezentacji narzędzi i dostawców, świata biznesu oraz środowisk akademickich. Podczas sesji poświęconej wizualizacji, raportowaniu i tematyce Business Intelligence, nasz ekspert Hubert Kobierzewski pokaże, jak prezentować dane, jakimi zasadami się kierować, aby nasze raporty i kokpity menedżerskie były czytelne i przekazywały wartościowe informacje.

Czytaj więcej (1 min)