Microsoft Dynamics xRM

Systemy IT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji o naszych rozwiązaniach, usługach, czy doświadczeniach - zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Microsoft Dynamics xRM

Dynamics xRM to aplikacja, pozwalająca na zarządzanie dowolnym typem relacji – z klientami, pracownikami, dostawcami czy franczyzobiorcami. Jest w pełni skalowalna. Możliwości jej rozbudowy, dzięki oparciu o wysoce efektywne rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM, są wręcz nieograniczone.

Do zaspokojenia zdecydowanej większości potrzeb biznesowych organizacji wystarcza Microsoft Dynamics CRM. Jeśli jednak organizacja potrzebuje innych, niestandardowych rozwiązań – xRM będzie produktem dla niej. Dzięki wykorzystaniu frameworku Microsoft® .NET, Microsoft Dynamics xRM, umożliwia tworzenie w szybki oraz efektywny sposób aplikacji typu LOB. Aplikacje te nadbudowują Dynamics CRM, przez co powstają w pełni bezpiecznym środowisku oraz, co docenią deweloperzy, nie są tworzone od zera.

Zalety wykorzystania xRM w organizacji:

  • Automatyzacja – pracownicy nie muszą już zajmować się wieloma zadaniami manualnie, zrobi to za nich xRM,
  • Szybkie wdrożenia – deweloperzy tworzą dodatkowe aplikacje w oparciu o istniejącą platformę Dynamics CRM. Organizacja zyskuje na czasie, ponieważ nowe rozwiązania nie są wdrażane od 0,
  • Bezpieczeństwo – Dynamics CRM jako standard oferuje wiele funkcji zabezpieczających gromadzone dane, jak na przykład: możliwość nadawania odpowiednich uprawnień użytkownikom czy obiektom, ograniczenie dostępu do danych poufnych czy szyfrowana poprzez kanał SSL transmisja danych,
  • Integracja – rozwiązania xRM pozwalają łączyć wykorzystywany w organizacji system z CRM, przez co zwiększają możliwości pracy z danymi. Dynamics CRM umożliwia także integrację z programami pakietu Office, jak: Outlook®, Excel® czy Word, a także SharePoint®,
  • Wiele wbudowanych funkcjonalności – dzięki rozwiązaniom xRM użytkownicy mają możliwość zarządzania przepływami pracy, tworzenia raportów czy modelowania danych,
  • Znajomy interface użytkownika – interface Microsoft Dynamic xRM zbliżony do innych produktów pakietu MS Office, przez co intuicyjny dla większości użytkowników pakietu MS Office
  • Skalowalność – xRM charakteryzuje ogromna skalowalność, możliwość dopasowania do potrzeb każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości.

Materiały dodatkowe

Gartner BI

Magic Quadrant for Analytics and Business Intelligence Platforms

Nieprzerwanie od wielu lat Microsoft Power BI jest wymieniany jako lider w raportach firmy Gartner dotyczących rozwiązań do analityki i raportowania. Według najnowszej edycji z lutego 2021 roku, sytuacja ta nie uległa zmianie.

Czytaj więcej (1 min)
Rachunek zysków i strat

Rachunek Zysków i Strat w Power BI

Podczas webinarium pokażemy, jak dojść od poziomu transakcji i wyniku do gotowego ustrukturyzowanego raportu Rachunku Zysków i Strat z wykorzystaniem Microsoft Power BI.

Czytaj więcej (2 min)
Azure Bootcamp

Global Azure Bootcamp 2019

Już 27 kwietnia 2019 w ponad 300 lokalizacjach na całym Świecie odbędzie się Global Azure Bootcamp 2019. Zapraszamy do Krakowa, gdzie Hubert Kobierzewski zaprezentuje Azure Data Studio, czyli nowe wielosystemowe narzędzie do pracy z usługami przechowującymi i przetwarzającymi dane. Pokaże zarówno możliwości, jak i jeszcze istniejące ograniczenia.

Czytaj więcej (1 min)
funkcje power bi

Webinarium – Wzbogacanie danych – funkcje w Power BI

Zobacz jak dodawać nowe informacje z wykorzystaniem funkcji w Power BI. W większości przypadków nasze systemy nie dostarczą nam danych potrzebnych do wygenerowania interesującego nas raportu i konieczne jest tworzenie dodatkowych wyliczeń, przekształceń. Podczas webinarium skupimy się na kwestii wzbogacania danych źródłowych i pracy z Power Query w obszarze raportowania.

Czytaj więcej (2 min)
Codec partnerem roku Microsoft w Irlandii

Codec partnerem roku Microsoft

Miło nam poinformować, że po raz drugi z rzędu oraz trzeci w ciągu ostatnich czterech lat zostaliśmy partnerem roku Microsoft w Irlandii. Doceniono nas za innowacyjne podejście oraz doskonałą implementację rozwiązań globalnego vendora.

Czytaj więcej (1 min)
Data science summit

Data Science Summit

Już 8 czerwca 2018 roku odbędzie się II edycja Data Science Summit - największego w Polsce wydarzenia dedykowanego danym i ich wykorzystaniu. Będzie to połączenie wiedzy i praktyki, prezentacji narzędzi i dostawców, świata biznesu oraz środowisk akademickich. Podczas sesji poświęconej wizualizacji, raportowaniu i tematyce Business Intelligence, nasz ekspert Hubert Kobierzewski pokaże, jak prezentować dane, jakimi zasadami się kierować, aby nasze raporty i kokpity menedżerskie były czytelne i przekazywały wartościowe informacje.

Czytaj więcej (1 min)