Cloud Service

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem aplikacji w chmurze lub przeniesieniem aktualnych zasobów do chmury?

Skontaktuj się z Nami

Cloud Service

Aplikacje dostępne w naszej ofercie, mogą być wykorzystywane w różnych modelach i na różnych platformach oferowanych przez dostawców chmury. W naszej pracy głównie wykorzystujemy następujące rozwiązania:


Aplikacje w chmurzeWiększość głównych graczy dostosowuje swoją ofertę, czy wręcz zmienia całkowicie strategię produktową. Dla użytkownika oznacza to, że produkty są dostępne zarówno w chmurze, jak i w modelu tradycyjnym. Jak dotąd użytkownik ma wybór, ale co przyniesie nam przyszłość? Docelowo wszyscy istotni gracze (vendorzy) przeniosą swoje produkty do chmury, co już obserwujemy od kilku lat.

Poniżej prezentujemy przykładowe rozwiązania naszych Partnerów dostępne w modelu usługowym. chmurowym (jeżeli masz pytania co do innych produktów naszych partnerów i ich dostępności w chmurze – skontaktuj się z nami):

Chmura dostarcza wielu korzyści, ale nie zawsze może być najbardziej optymalnym rozwiązaniem i póki mamy wybór powinniśmy przeprowadzić analizę jaki kierunek wybrać. Zobacz nasz webinar – na przykładzie rozwiązań dla controllingu omawiamy, kiedy warto pójść w kierunku chmury.

Infor

  • Infor d/EPM – platforma EPM - usługi dla controllingu (planowania, budżetowania, prognozowania, … oraz konsolidacji finansowej
  • Birst – nowoczesne rozwiązanie Business Intelligence z automatyczną hurtownią danych
  • Infor IBP – platforma dla planowania operacyjnego i logistyki (planowanie sprzedaży i operacji, popytu, podaży, …)

Oracle

  • PBCS – usługi dla controllingu – chmurowa wersja oprogramowania Oracle Hyperion Planning
  • FCCS – konsolidacja finansowa – chmurowa wersja Oracle Hyperion Financial Management
  • OBICS – chmurowa wersja Oracle Business Intelligence (OBIEE)

Microsoft

  • Azure – szeroka paleta rozwiązań począwszy od infrastruktury (sieci, maszyny wirtualne, storage) poprzez usługi platformowe (bazy danych, kości analityczne, integrację danych, Big Data, uczenie maszynowe) aż po struktury hybrydowe łączące rozwiązania on-premises z chmurowymi
  • Power BI – lider rozwiązań Business Intelligence

IBM

Oprogramowanie tradycyjnie, instalowane na serwerach, możemy także przenieść lub skonfigurować w dowolnym środowisku chmurowym.