Konsultant BI

Kariera

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w procesie projektowania i wdrażania narzędzi klasy Business Intelligence, Enterprise
    Performance Management oraz wspierających je systemów baz i hurtowni danych oraz obszarów integracji danych (ETL)
  • identyfikowanie i analiza potrzeb analitycznych i raportowych klientów biznesowych
  • udział w tworzeniu koncepcji i architektury rozwiązań
  • implementacja rozwiązań z zakresu integracji danych (ETL), Hurtowni Danych (DWH), Business
    Intellingence (BI) czy Enterprise Performance Management (EPM) przy użyciu platform chmurowych lub lokalnych
  • wsparcie użytkowników w szybkiej i efektywnej adopcji implementowanych rozwiązań oraz w
    planowaniu rozwoju zwiększającego wartość i użyteczność systemu
  • nabywanie nowych kompetencji w celu realizacji coraz bardziej wymagających projektów i
    potwierdzanie swojej wiedzy certyfikatami branżowymi

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość technologii raportowych Power od Microsoft
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i trenerskie
  • umiejętność zarządzania kalendarzem szkoleń
  • umiejętność przekazywania wiedzy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych lub zewnętrznych

Oferujemy:

  • rozwój pod okiem naszych guru
  • program zdobywania wiedzy i certyfikacji
  • budowanie wartości własnego profilu poprzez konkretne dokonania i udział w ciekawych projektach
  • pracę w trybie zdalnym / hybrydowym / biurowym
  • aktywności poza projektowe
  • przyjazną atmosferę w firmie, w której wszyscy się znamy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju

Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@cogit.pl z tytułem wiadomości: Konsultant BI.