Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta

Kariera

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła samodzielną rolę polegającą na zdalnym wspieraniu klientów, rozwiązywaniu problemów dot. systemów informatycznych. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej do pracy w systemie dyżurów, która chce rozwijać się w dziedzinie wsparcia klientów i budować taką aktywność w Cogit.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów systemowych lub przekierowywanie problemu do poszczególnych jednostek
  • odbieranie telefonów, e-maili od klientów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • tworzenie dokumentacji i bazy wiedzy wspierającej
  • odpowiedzialność za wysoką jakość obsługi klienta

Oczekiwania:

  • doświadczenie we wsparciu użytkowników systemów informatycznych (finanse, controlling, BI)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. bardzo dobrym (C1)
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na rozwój powierzonego obszaru i możliwość budowania własnego zespołu

Oferujemy:

  • możliwość kreowania i rozwijania nowego zespołu w organizacji
  • niezależne stanowisko
  • narzędzia pracy
  • elastyczną formę zatrudnienia
  • interesującą i ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, która od ponad 25 lat koncentruje swoje działanie na systemach Performance Management oraz Business Intelligence
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w firmie, w której wszyscy się znamy
  • indywidualną ścieżkę rozwoju

Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@cogit.pl z tytułem wiadomości: Specjalista ds. technicznego wsparcia klienta.

Case Studies

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin tempus elementum felis. Sed iaculis libero ac leo.

Related Documents

Curabitur rutrum, eros ut vehicula imperdiet, est tortor venenatis mauris