2021 CIMA Awards Night & Chritmas Party

2021 CIMA Awards Night & Chritmas Party

Data dodania: 3 grudnia 2021
Kategoria: Wydarzenia
Podziel się informacją:

Jesteśmy partnerem strategicznym tegorocznego 2021 CIMA Awards Night & Chritmas Party! To coroczna impreza świąteczna połączona z powitaniem nowych członków oraz wręczeniem nagród dla najlepszych studentów CIMA. Miło nam, że możemy wesprzeć to wydarzenie i znaleźć się w gronie tak uznanych partnerów, jak:

  • Polska Izba Biegłych Rewidentów
  • British Embassy Warsaw
  • American Chamber of Commerce in Poland
  • Hays

Oprócz wspólnej celebracji sukcesów członków CIMA, w programie tegorocznej imprezy przewidziano szereg atrakcji, włącznie z wizytą Prezydenta CIMA Paula Asha FCMA, CGMA oraz wystąpieniem niezwykle inspirującej mówczyni motywacyjnej Zahry Al-Harazi, która jest w gronie najbardziej utalentowanych i wyróżnianych kanadyjskich przedsiębiorczyń.

The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Będąc częścią Association of International Certified Professional Accountants zrzesza członków i studentów ze 192 krajów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w świecie biznesu. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swój program nauczania. Przekonani o ogromnym potencjale członków i absolwentów CIMA rekomendujemy ich jako liderów biznesu wykształconych w zakresie finansów. A miano partnera strategicznego to dla nas ogromny zaszczyt!

Do zobaczenia już 9 grudnia, podczas 2021 Awards Night & Christmas Party!

Więcej o wydarzeniu – https://www.cimaglobal.com/Our-locations/Poland/Event-area/2021-CIMA-Awards-Night–Christmas-Party/