3. Forum Nowoczesnego Controllingu

3. Forum Nowoczesnego Controllingu

Data dodania: 9 września 2016
Podziel się informacją:

Już niebawem, 13-14 października bieżącego roku w Warszawie, odbędzie się 3. Forum Nowoczesnego Controllingu. Wydarzenie w całości poświęcone zostanie wskaźnikom efektywności (KPI). Dlaczego KPI są tak kluczowe? Które wskaźniki efektywności sprawdzą się najlepiej w przypadku prowadzonego przez Ciebie biznesu? Jak narzędzia informatyczne wspierają pracę z KPI? I wreszcie, jak to się dzieje, że w przypadku jednych firm funkcjonują one idealnie, niemal z miejsca wchodząc w krwiobieg organizacji, a w przypadku innych są jedynie uciążliwym, nudnym zadaniem, realizowanym na potrzeby zarządzających.

Forum to wydarzenie, podczas którego stawia się przede wszystkim na praktykę!

  • Prelegenci to doświadczeni specjaliści, zmagający się na co dzień z problemami wdrożeniowymi w organizacjach.
  • Każde wystąpienie połączone zostanie z case study oraz studiami najlepszych praktyk.
  • Maksymalnie interaktywna formuła pozwoli na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z prelegentami, a także innymi uczestnikami, wymienienie się doświadczeniami czy dyskusją na bieżące tematy istotne dla organizacji.

Tak, jak w przypadku poprzednich edycji, podczas wydarzenia nie zabraknie i nas – Cogit został jego partnerem strategicznym. Zapraszamy do udziału w Forum, a w szczególności na naszą prezentację, która odbędzie się 2. dnia. Radosław Kozieja, podzieli się naszymi doświadczeniami w zakresie wdrażania systemów Business Intelligence oraz wskaże najlepsze praktyki i możliwości jakie w tym obszarze mogą dostarczyć narzędzia IT.

Więcej informacji na stronie organizatora: Explanator . Zapraszamy!