Codec nagrodzony w kategorii rozwiązań Hyperion oraz EPM

Codec nagrodzony w kategorii rozwiązań Hyperion oraz EPM

Data dodania: 3 listopada 2016
Podziel się informacją:

Miło nam poinformować, że już 5 raz z rzędu, a 9 w historii zostaliśmy jednym z laureatów konkursu na najlepszego partnera UK Oracle User Group. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy oddali głos na naszą firmę.

W edycji 2016/2017, ocena partnerów Oracle była dokonywana na podstawie blisko 5000 głosów, oddanych przez użytkowników końcowych rozwiązań Oracle z całego świata.

Dziękujemy za docenienie naszej codziennej pracy. Gwarantujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy starali się dostarczać jeszcze większą wartość naszym klientom.

—————————————————————————————————————————————————————–

Nasi eksperci posiadają unikalną na rynku wiedzę i doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań Oracle w obszarze Enterprise Performance Management i Business Intelligence. Codec z sukcesem wdraża aplikacje Oracle na rynkach międzynarodowych od lat 80., a w Polsce od połowy lat 90.

Wśród naszych Klientów wykorzystujących aplikacje biznesowe firmy Oracle można wymienić, takie organizacje, jak: Absolut, Agora, Bakoma, Coveris, PKO BP, Robyg, T-mobile, Orange, Wyborowa.