Cogit Partnerem Roku 2019 firmy Oracle

Cogit Partnerem Roku 2019 firmy Oracle

Data dodania: 24 października 2019
Podziel się informacją:

W dniu 23 października podczas Oracle Modern Business Summit, Cogit został wyróżniony tytułem Partnera roku 2019 firmy Oracle. Nagroda została przyznana ze szczególnym uwzględnieniem wkładu w rozwój kompetencji w obszarze EPM Cloud. Statuetkę w imieniu firmy odebrał Marek Rulak, Business Development Manager z Cogit.

Cogit jest jedną z najstarszych firm na Polskim rynku specjalizujących się w doradztwie i wdrożeniach rozwiązań klasy Enterprise Performance Management obejmujących swoim zakresem systemy do controllingu, konsolidacji finansowej i Business Intelligence. Wraz z rozwojem technologii, nasze usługi i rozwiązania, już od dłuższego czasu są dostępne nie tylko w modelu tradycyjnym „on premise”, ale również chmurowym.

Serdecznie dziękujemy firmie Oracle za wyróżnienie oraz naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzają podczas realizacji wspólnych projektów.

Oprócz wręczenia nagród, wydarzenie było okazją do zaprezentowania trendów, doświadczeń  i najnowszych rozwiązań firmy Oracle w obszarze chmury. Z wystąpieniem prezentującym korzyści ze zintegrowanego planowania strategicznego, finansowego, sprzedaży oraz operacji – Connected Enterprise Planning – wystąpił Marek Rulak.