Codec specjalistą Oracle Essbase

Codec specjalistą Oracle Essbase

Data dodania: 25 sierpnia 2011
Podziel się informacją:

Codec ogłasza, iż jego zespół osiągną specjalizację OPN w Oracle Essbase. Aby osiągnąć status specjalizacji, trzeba spełniać ściśle określone wymagania…

Codec ogłasza, iż jego zespół osiągną specjalizację OPN w Oracle Essbase.

Aby osiągnąć status specjalizacji, trzeba spełniać ściśle określone wymagania, które wskazują na możliwości firmy i poziom wiedzy w określonej dziedzinie aktywności. Wyspecjalizowani partnerzy muszą posiadać minimalną liczbę certyfikowanych specjalistów na danym obszarze.

W wyniku osiągnięcia specjalizacji Essbase, Codec jest obecnie uznawany przez Oracle za doświadczonego partnera w dostarczaniu usług koncentrujących się na Business Intelligence (BI), w szczególności na polu budżetowania i prognozowania oraz w narzędzi do analizy przedsiębiorstwa. Zespół Codec pracował z produktami Oracle Essbase jak również Hyperion od 1990 roku (w Polsce on 1995 roku), od kiedy stały się one dostępne na rynku.

Oracle Hyperion Essbase ® jest liderem na rynku OLAP (On-Line Analytical Processing) jako składnik serwera Oracle BI Foundation. Pozwala on na szybkie i kompleksowe wdrożenia scenariuszy biznesowych oraz obliczenia. Firmy mogą wykorzystać Essbase jako platformę do rozwoju aplikacji analitycznych lub korzystać z gotowych aplikacji Performance Management. Essbase nadaje się również do modelowania procesów planowania, , budżetowania, tworzenia analiz  „co-jeśli”, scenariuszy i prognoz.