Codec/DSS pierwszym Irlandzkim partnerem nagrodzonym tytułem „Partnera Roku Microsoft Dynamics CRM 2011”

Codec/DSS pierwszym Irlandzkim partnerem nagrodzonym tytułem „Partnera Roku Microsoft Dynamics CRM 2011”

Data dodania: 8 listopada 2011
Kategoria: Informacje Microsoft
Podziel się informacją:

Niniejszym informujemy iż firma Codec /DSS, została wybrana partnerem roku 2011 Microsoft Dynamics CRM.

Nagroda odzwierciedla sukces DSS w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań opartych na platformie technologicznej Microsoft Dynamics CRM 2011.

Codec /DSS przeprowadził wdrożenia CRM Dynamics w ubiegłym roku w tym największe wdrożenie w Irlandii CRM dla dużej instytucji finansowej.

Nagrody dla Partnera Roku Microsoft zaprezentowano w Los Angeles w lipcu tego roku. Wyróżnienia wręczano w wielu kategoriach, a laureatów wybrano spośród ponad 3000 uczestników z całego świata. Jako Partner Roku Codec /DSS, został wyróżniony za wykazanie dużego doświadczenia w technologii Microsoft Dynamics CRM, innowacyjnego podejścia w projektowaniu rozwiązań oraz umiejętność pracy z klientami w celu zapewnienia maksymalnych korzyści biznesowych z inwestycji w Dynamics CRM.

Według Larry’ego Tobin’a, Dyrektora BAP dla Codec /DSS: „Otrzymanie tej nagrody jest znaczącym osiągnięciem dla Codec /DSS i uznaniem naszego bezkonkurencyjnego doświadczenia w temacie Microsoft Dynamics CRM”.

Codec /DSS jest prywatną Irlandzką firmą z siedzibą w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Polsce, o rocznych obrotach powyżej 30 mln €. Firma zatrudnia ponad 120 osób.

Codec /DSS zapewnia rozwiązania technologiczne dla rynków irlandzkich i europejskich od ponad 25 lat. Doradztwo techniczne oraz usługi zarządzania projektami są świadczone głównie w rozwiązaniach:

  • CRM
  • Enterprise Performance Management
  • Business Intelligence
  • Networking
  • Cloud computing
  • Bezpieczeństwo