Computerworld CIO-CFO Tech Summit 2023

Computerworld CIO-CFO Tech Summit 2023

Data dodania: 17 maja 2023
Podziel się informacją:

Zapraszamy na CIO-CFO Tech Summit 2023!

Już 6 czerwca 2023 w Warszawie odbędzie się druga edycja konferencji Computerworld CIO-CFO Tech Summit. To prestiżowe wydarzenie skupiające liderów i profesjonalistów z obszarów zarządzania IT i finansów. CIO-CFO Tech Summit to platforma, na której eksperci i praktycy mogą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i najlepszymi praktykami z zakresu współpracy między dziedzinami CIO i CFO oraz kluczowych trendów technologicznych, wpływających na biznesową transformację.

Mamy zaszczyt być partnerem merytorycznym tegorocznej edycji konferencji, a jednym z prelegentów będzie prezes Cogit Radosław Kozieja. Skupi się na obszarze Performance Management jako platformie synergii i współpracy między CIO i CFO, omawiając metodyki, narzędzia i wykorzystanie danych w celu skutecznego zarządzania wynikami i osiągania strategicznych celów biznesowych.

Współczesne organizacje muszą doskonale koordynować swoje działania, aby zapewnić osiągnięcie strategicznych celów biznesowych. Performance Management stanowi strategię, która umożliwia zarówno CIO, jak i CFO, skoncentrowanie się na wspólnych celach i skutecznym monitorowaniu wyników oraz efektywności działań.

Więcej informacji na stronie organizatora https://www.computerworld.pl/konferencja/cio-cfo-tech-summit