CONTROLLING INTELLIGENCE ADVENTURE 2023

CONTROLLING INTELLIGENCE ADVENTURE 2023

Data dodania: 30 maja 2023
Podziel się informacją:

W dniach 19-20 czerwca odbędzie się CONTROLLING INTELLIGENCE ADVENTURE 2023. To największy międzynarodowy kongres dla CFO, dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, controllerów i finansistów oraz menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV). Po raz kolejny Cogit wspiera wydarzenie jako srebrny partner merytoryczny.

Digitalizacja kształtuje i na naszych oczach zmienia procesy finansowe i controllingowe, jak i zadania oraz kompetencje finansistów i controllerów. Impet tych zmian jest tak duży, że wymaga od nas szybkiego adaptowania się do nowych warunków. Bez wątpienia jednym z obszarów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższym czasie jest raportowanie niefinansowe ESG, które powoli staje się nie tylko modnym i rekomendowanym tematem, ale też obowiązkiem dla coraz większej grupy przedsiębiorstw.

Dobre praktyki w zakresie raportowania ESG na platformie IBM Envizi przedstawią uczestnikom kongresu Natalia Pawlak, Business Development Manager w Cogit oraz Mikołaj Jaworski, Partner Technical Specialist w IBM. Podczas swojej prezentacji odpowiedzą na pytania, dlaczego firmy nie mogą zrezygnować z raportowania ESG oraz kiedy, wg wymogów prawnych, będą wymagane raporty ESG. Wskażą również na konkretnych przykładach, jak oprogramowanie IBM Envizi pomaga zbierać, zarządzać oraz analizować dane dotyczące zrównoważonego rozwoju i jakie korzyści może przynieść dla biznesu.

Prezentacja Natalii Pawlak i Mikołaja Jaworskiego odbędzie się pierwszego dnia konferencji o godzinie 14:10 w ramach sesji tematycznej Digital Finance and Controlling.

Tego samego dnia o godzinie 11:50 odbędzie się panel dyskusyjny 10 najważniejszych strategicznych trendów technologicznych na rok 2023 (Top 10 Strategic Technology Trends), do którego został zaproszony nasz prezes Radosław Kozieja, który wraz z innymi szefami firm technologicznych będzie rozmawiał o przyszłości, która nas czeka i której już doświadczamy w biznesie.

Już teraz zapraszamy do ich wysłuchania oraz udziału w CONTROLLING INTELLIGENCE ADVENTURE 2023.

Więcej informacji: www.controllingintelligenceadventure.pl