Expense Management, czyli wydatki pod kontrolą

Expense Management, czyli wydatki pod kontrolą

Data dodania: 22 października 2020
Kategoria: Infor Informacje
Podziel się informacją:

Jak uprościć i przyśpieszyć proces zarządzania wydatkami unikając pomyłek, nadużyć i zyskując kontrolę nad kosztami?

Kiedy: 4 listopada 2020 w godzinach 10:00-10:30.

Webinarium zakończone – w najbliższym czasie opublikujemy zapis wideo.

Wprawdzie aktualna sytuacja w sposób naturalny ograniczyła podróżne służbowe, ale izolacja pracowników zwiększyła znacząco ilość innych wydatków, które pracownicy ponoszą osobiście i następnie rozliczają z firmą. Praca zdalna zwiększa również potrzebę składania wniosków zakupowych oraz zdalnego raportowania czasu pracy.

Wykorzystując odpowiednie rozwiązania możemy zarówno znacznie uprościć i przyśpieszyć wszystkie te procesy, jak również zapewnić ich przewidywalność i bezpieczeństwo w zgodzie z zasadami i politykami firmy – unikając pomyłek, czy nadużyć i zyskując kontrolę nad kosztami.

Co to oznacza dla użytkowników rozwiązania?

  • Dla finansów, to możliwość nadzorowania, raportowania wydatków, czasu pracy oraz zatwierdzania wniosków w skali całej organizacji, oraz wglądu, w każdą poszczególną płatność wsparte możliwością alokacji wydatków na działy, projekty lub klientów.
  • Dla pracownika to  szybkie rejestrowanie i rozliczanie wydatków i delegacji, przesyłanie paragonów poprzez aplikację mobilną oraz to proste planowanie wyjazdów, czy innych kosztów służbowych.
  • Dla przełożonego to prosta kontrola nad budżetem, wydatkami, czasem pracy poszczególnych osób czy zespołów. Szybkie zatwierdzanie, modyfikowanie, optymalizacja wydatków i wgląd we wnioski pracownika, wsparte możliwością tworzenia analiz i zestawień.

W trakcie webinarium pokażemy, jak wesprzeć proces planowania, zatwierdzania, realizacji i rozliczania wydatków służbowych w Twojej organizacji oraz inne moduły systemu Infor XM.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Radosław Kozieja
Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.