Forum Dyrektor Finansowy 2023

Forum Dyrektor Finansowy 2023

Data dodania: 4 października 2023
Podziel się informacją:

Już 18 października w Warszawie rozpocznie się FORUM DYREKTOR FINANSOWY 2023. To dwudniowe wydarzenie skupi się na kluczowych zagadnieniach związanych z przyszłością finansów i roli dyrektorów finansowych (CFO) jako katalizatorów rozwoju biznesu.

W obliczu dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego, organizacje stają przed wieloma wyzwaniami, takimi jak zmieniające się przepisy, skutki pandemii, ewoluujące miejsca pracy, niedobór talentów oraz niestabilność geopolityczna i zagrożenia bezpieczeństwa. Dlatego też, dyrektorzy finansowi i liderzy finansowi odgrywają teraz kluczową rolę w przekształcaniu organizacji i kształtowaniu ich przyszłości.

Do poprowadzenia jednego z wystąpień został zaproszony nasz ekspert Marek Rulak, który podczas drugiego dnia Forum zaprezentuje, jak nowoczesny system EPM (Enterprise Performance Management) może wspierać controlling w złożonej grupie kapitałowej. Na przykładzie doświadczeń Cogit pokażemy wyzwania i korzyści z wdrożenia systemu EPM w chmurze.

Jako Partner Forum serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat najnowszych trendów i wyzwań w dziedzinie finansów oraz do nawiązania wartościowych kontaktów z innymi profesjonalistami z branży.

Więcej na stronie organizatora https://forum-dyrektorfinansowy.pl/