Global Azure Bootcamp 2019

Global Azure Bootcamp 2019

Data dodania: 1 kwietnia 2019
Podziel się informacją:

Piąta edycja AzureDay już za nami, ale to nie koniec chmurowych atrakcji w Polsce i aktywności Cogit. 27 kwietnia (w sobotę) 2019 w ponad 300 lokalizacjach na całym Świecie odbędzie się Global Azure Bootcamp 2019. W Polsce spotykamy się w 6 lokalizacjach: Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie… i w szczególności zapraszamy Państwa właśnie do Krakowa, gdzie będziemy obecni.

W trakcie spotkania Hubert Kobierzewski wystąpi z prezentacją „Azure Data Studio – nowa zabawka dla bazodanowców (i nie tylko)„. Hubert przybliży to rozwiązanie wskazując na jego możliwości i jeszcze istniejące ograniczenia.

Od jakiegoś czasu programiści bazodanowi zazdrościli programistom aplikacji oraz administratorom systemowym fajnego i lekkiego narzędzia do tworzenia kodu – Visual Studio Code. Ciągłe przełączanie się pomiędzy oknami PowerShella, SQL Server Data tools i Management Studio często nie wróżyło owocnej pracy. Kompania z Redmond zlitowała się nad nami i dostaliśmy nowe, wielosystemowe narzędzie do pracy z usługami przechowującymi i przetwarzającymi dane. W czasie sesji przyjrzymy się co ono potrafi i czego jeszcze mu brakuje w porównaniu z tradycyjnym arsenałem miłośnika danych.

Więcej informacji:

Serdecznie zapraszamy do udziału.