Infor BI 11.1 Dashboards już w AppStore oraz na Google Play

Infor BI 11.1 Dashboards już w AppStore oraz na Google Play

Data dodania: 9 maja 2016
Podziel się informacją:

Infor wprowadził na rynek nową wersję mobilnych kokpitów menedżerskich dla platformy Business Intelligence. Najnowsza wersja Infor BI Dashboards 11.1 standardowo umożliwia uzyskanie dostępu do firmowych danych niezależnie od aktualnej lokalizacji oraz typu urządzenia, z którego korzystamy, jednak w stosunku do swojej poprzedniczki  została udoskonalona i zaopatrzony w kilka nowych funkcjonalności.

Co nowego w najnowszej wersji narzędzia Business Intelligence Dashboards od Infor?

  • Możliwość tworzenia czy edycji dashboard’ów z poziomu tabletu
  • Nowy świeży wygląd oraz poprawiona funkcjonalność na każdym typie urządzenia mobilnego
  • Automatyczne, szybsze logowanie do spersonalizowanego ekranu Infor BI, teraz także z wykorzystaniem odcisku palca
  • Usprawnione funkcje zoom-in oraz zoom-out ekranu urządzenia: Zgodnie z najnowszymi trendami przybliżenia/oddalenia obrazu wyświetlanego na ekranie dokonujemy poprzez dwukrotne dotknięcie ekranu, a następnie przeciąganie palcem w górę/w dół. Kiedy przybliżamy ekran pojawia się pogląd całości strony wraz z zaznaczonym miejscem, które aktualnie oglądamy

Infor BI 11.1 mogą aktualnie testować użytkownicy urządzeń z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. Niebawem pojawi się także wersja na Windows Phone.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszych testów rozwiązania (kliknięcie na wybrane zdjęcie powoduje jego powiększenie):

Infor BI 11.1 Dashboards już w AppStore oraz na Google Play-3

Infor BI 11.1 Dashboards już w AppStore oraz na Google Play-4