Infor Communities - użytkownicy dla użytkowników… i nie tylko

Infor Communities – użytkownicy dla użytkowników… i nie tylko!

Data dodania: 22 kwietnia 2021
Kategoria: Infor Informacje
Podziel się informacją:

Oprócz rozwoju rozwiązań informatycznych Infor dużo czasu poświęca na aktywne wsparcie użytkowników swoich rozwiązań. Jedną z takich inicjatyw, która z roku na rok dynamicznie się rozwija, są społeczności użytkowników (Infor Communities) na platformie Infor Consierge.

Wszystkim użytkownikom, czy też osobom szukającym opinii na temat rozwiązań Infor, trzeba zadecydowanie polecić to miejsce, w którym można znaleźć fachową i bezstronną opinię. Na platformie dostępne są szczegółowe informacje i narzędzia (opisy, filmy demonstracyjne, instrukcje, materiały szkoleniowe,…), które pozwolą nam poszerzyć swoją wiedzę na temat danego rozwiązania, poszerzyć sieć swoich kontaktów, wymienić opinię, czy znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania –  zadając je wprost innym użytkownikom, czy też pracownikom Infora odpowiedzialnym za rozwój danego produktu.

Oprócz bardzo dużych walorów informacyjnych i edukacyjnych, Infor nie zapomniał także o prywatności użytkowników tzn. to użytkownik decyduje, kiedy i jakie dane mają być udostępnione innym użytkownikom.

Na Infor Community znajdziemy grupy dyskusyjne (publiczne i prywatne) dotyczące większości rozwiązań firmy Infor, a wśród nich m.in. Birst (https://community.infor.com/birst-user-community/) czy Infor d/EPM (https://community.infor.com/infor-epm-user-group/)

Przykładowe linki Grupy EPM, dzięki którym szybko rozpoczniesz swoją przygodę z Infor Communities:

  • Pierwsze krokiprzewodnik użytkownika, który pomoże Ci poznać nową platformę
  • d/EPM – materiały edukacyjnePrzeglądaj i ucz się ze wszystkich dostępnych materiałów edukacyjnych. Każdy komponent ma własną podstronę, na której znajdują się szczegółowe informacje o kursie.
  • Dyskusje Infor d/EPMChcesz zadać pytanie, podzielić się opinią, pomysłem,…
  • I wiele innych możliwości, które wesprą Twój biznes i rozwój.

Polecamy i zapraszamy!