Infor on the Road

Infor on the Road

Data dodania: 16 września 2013
Kategoria: Infor Wydarzenia
Podziel się informacją:

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Infor on the Road”, organizowaną przez naszego partnera, firmę Infor, która odbędzie się w dniu 24 października w Krakowie w Hotelu Sheraton.

Nasza firma jest jednym ze sponsorów tego wydarzenia, a nasz przedstawiciel został zaproszony do zaprezentowania naszych doświadczeń w zakresie planowania i budżetowania.

Celem konferencji jest zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań oraz tego, w jaki sposób zmieniają one sposób pracy. Konferencja daje możliwość zdobycia umiejętności i pomysłów, które mogą przydać się w Państwa firmach, jak również spotkania się z osobami z branży i specjalistami systemów biznesowych, którzy starają się uczynić pracę bardziej efektywną i intuicyjną.

Podczas sesji porannej zostaną przedstawione innowacje technologiczne oraz strategia i plany Infor na najbliższy rok. W godzinach popołudniowych odbędą się równoległe sesje edukacyjne dotyczące aplikacji: Infor LN, Infor M3, Infor SyteLine, Infor Supply Chain Management, Infor Financials (SunSystems), Infor Enterprise Asset Management, Infor Hospitality, Infor Office of the CFO (Enterprise Performance Management), Infor System i.