Integrity Line z największą ilością punktów według rankingu najlepszych aplikacji dla sygnalistów

Integrity Line z największą ilością punktów według rankingu najlepszych aplikacji dla sygnalistów

Data dodania: 21 lipca 2022
Kategoria: Awards Informacje
Podziel się informacją:

Integrity Line zostało sklasyfikowane na drugim miejscu, uzyskując tyle samo punktów co zwycięzca, w I edycji rankingu aplikacji dla sygnalistów.

Badanie zostało przeprowadzone przez firmę ODO 24 na 34 aplikacjach dla sygnalistów, czyli wszystkich dostępnych w polskiej wersji językowej na dzień 5 kwietnia 2022 r. Zestawienie zawiera Top 10 najlepszych rozwiązań wspierających sygnalistów i osoby zaangażowane w proces obsługi zgłoszeń. Celem rankingu jest promocja wiedzy o bezpiecznych platformach do zgłaszania przez sygnalistów naruszeń prawa, a co za tym idzie, pomoc przy wyborze najlepszych rozwiązań dla firm.

Rozpoczynając naszą współpracę z EQS wiedzieliśmy, że jest to jedno z najlepszych rozwiązań dla sygnalistów, o czym świadczyło ponad 2000 wdrożeń Integrity Line w Europie. Jako dystrybutor tego rozwiązania jesteśmy zadowoleni, że niezależne, polskie badanie potwierdza najwyższą jakość i użyteczność dostarczanego przez nas systemu, także z perspektywy polskiej” – powiedział Radosław Kozieja, Prezes Cogit.

Ocena rozwiązań została dokonana na podstawie 10 kategorii oraz 79 kryteriów pomocniczych, co umożliwiło na przeprowadzenie rzetelnego, kompleksowego badania. Integrity Line uzyskało aż 94 punkty ex aequo z liderem rankingu.  Jako mocne strony rozwiązania uznano, m.in.: anonimizację danych sygnalisty (łącznie z nagranym zgłoszeniem), wersję mobilną, ponad 70 wersji językowych, automatyczne tłumaczenie treści zgłoszenia na różne języki, wygodę i funkcjonalność obsługi zgłoszeń oraz możliwość dodania w aplikacji naruszenia zgłoszonego poza systemem (np. telefonicznie).

Więcej informacji na stronie badania.

Wiecej o systemie dla sygnalistów Integrity Line