Koniec wsparcia technicznego dla Oracle Hyperion EPM 11.1.x

Koniec wsparcia technicznego dla Oracle Hyperion EPM 11.1.x

Data dodania: 26 kwietnia 2021
Podziel się informacją:

Wraz z zapowiedzią zakończenia wsparcia technicznego dla Hyperion HPM 11.1.x i dostępnością nowej wersji Hyperion 11.2, wiele firm ma problem z podjęciem decyzji, co dalej zrobić ze starszymi wersjami pakietu Oracle Hyperion EPM.

Niestety, zgodnie z planami firmy Oracle (koniec wsparcia w grudniu 2021 r.) nie ma zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji, czy:

  • aktualizować aktualną wersję Hyperion do Hyperion 11.2,
  • przejść do modelu subskrypcji w Oracle Cloud EPM,
  • zmienić Hyperion na inne rozwiązanie / dostawcę EPM.

Biorąc pod uwagę, że aktualizacja, przełączenie się do chmury lub zmiana systemu zajmie trochę czasu, trzeba dokładnie rozważyć najlepszą dla siebie opcję i optymalnie rozpocząć projekt. Odpowiedź, na powyższe pytania nie jest łatwa i zależy od wielu czynników, takich jak aktualne aplikacje, proces integracji, wielkość zespołu i budżet, strategia firmy itp.

Cogit może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Pracujemy z produktami Oracle Hyperion EPM od ponad 25 lat i mamy podobne doświadczenie z innymi czołowymi dostawcami systemów klasy Enterprise Performance Management, takimi jak Infor czy IBM. Możemy wdrożyć rozwiązanie zdalnie (lub w siedzibie klienta) w każdym miejscu na ziemi, tak jak zrobiliśmy to dla wielu naszych klientów.

Niezależnie od wyboru ścieżki, którą pójdzie organizacja to wspaniała okazja dla firmy do usprawnienia kluczowych procesów biznesowych, takich jak planowanie i budżetowanie, konsolidacja finansowa czy raportowanie.

Ważne informacje

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach i naszym doświadczeniu z wdrożeń i wsparcia systemów klasy EPM (w tym Oracle EPM 11.2… i nie tylko!).