Konsolidacja finansowa - HFM czy FCCS

Konsolidacja finansowa – HFM czy FCCS

Data dodania: 26 września 2018
Kategoria: Oracle Wydarzenia
Podziel się informacją:

Konsolidacja finansowa z HFM czy FCCS, które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie – poznaj różnice i możliwości.

Kiedy: 10 października 2018 w godzinach 10:00-10:30

Konsolidacja finansowa - HFM czy FCCS - zapis video z webinaru

Hyperion Financial Management (HFM) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów do konsolidacji sprawozdań finansowych i raportowania statutowego na Świecie. Wraz z rozwojem technologii chmurowych i wpisaniem „chmury” w strategię rozwoju wielu firm, Oracle wprowadził na rynek usługę Financial Consolidation and Close Cloud Service (FCCS).

W trakcie webinarium pokażemy czym jest pakiet usług FCCS i w jaki sposób jest on wstanie wesprzeć proces konsolidacji finansowej i raportowania. Odnosząc się do HFM i porównując możliwości, pokażemy czy i kiedy warto rozważać wykorzystanie usługi chmurowej, a kiedy nie będzie miało to sensu.

Nie będzie to webinarium techniczne, nie będzie to też forma wykładu o tym jak powinna przebiegać konsolidacja.

Jeżeli jednak zastanawiasz się lub po prostu chcesz zobaczyć narzędzie, które mogłoby efektywnie wesprzeć proces konsolidacji finansowej to jest to webinarium dla Ciebie.

Podczas webinarium zaprezentujemy:

  • Jaka jest różnica w koncepcji rozwiązania HFM vs FCCS.
  • Modele szyte na miarę vs gotowe rozwiązania „z pudełka”.
  • Dashboardy czyli konsolidacja w graficznej formie.

Webinarium poprowadzi:

Natalia Pawlak
Senior Consultant w Cogit odpowiedzialna za obszary związane z konsolidacją finansową, budżetowaniem i planowaniem. Od lat wspiera procesy finansowe u klientów, biorąc udział w projektach z zakresu Performance Management. Realizowała projekty dla wielu firm w Polsce i za granicą, wspierając przekładanie potrzeb biznesowych na język dedykowanych systemów i aplikacji. Dzieli się doświadczeniem i wiedzą ekspercką budując długotrwałe relacje z klientami. Była zaangażowana w projekty jako Project Manager, osoba odpowiedzialna za rozwój systemów oraz konsultantka merytoryczna. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.