Łatwa droga do sprawozdania skonsolidowanego

Łatwa droga do sprawozdania skonsolidowanego

Data dodania: 8 listopada 2018
Podziel się informacją:

Poznaj rozwiązanie do konsolidacji finansowej, które ułatwi Ci pracę.

Kiedy: 28 listopada 2018 w godzinach 10:00-11:00

Zobacz zapis z webinaru - łatwa droga do sprawozdania skonsolidowanego

Infor d/EPM to jedno z czołowych rozwiązań w zakresie konsolidacji finansowej i zarządczej (choć nie tylko!). Niezależnie od wykorzystywanych standardów rachunkowości, walut, różnorodności struktur, system doskonale wspomaga procesy konsolidacji, począwszy od wprowadzania i zbierania danych, automatyzacji wyłączeń, bilansowania rozliczeń wzajemnych, …, aż po automatyczne generowanie gotowych dokumentów sprawozdań finansowych.

System jest używany przez wiele firm w Polsce i na Świecie. Dlaczego dokonały takiego wyboru i co unikalnego dostarcza Infor d/EPM, że czyni go to tak popularnym rozwiązaniem?

Podczas webinarium, przejdziemy przez proces konsolidacji z wykorzystaniem Infor d/EPM i wskażemy dlaczego jest to bardzo ciekawa opcja dla osób odpowiedzialnych za konsolidację finansową.

Zaprezentujemy m.in.:

  1. import danych wejściowych,
  2. wprowadzenie danych uzupełniających,
  3. uzgadnianie transakcji wzajemnych,
  4. raporty jednostkowe,
  5. konsolidację finansową,
  6. korekty ręczne w konsolidacji,
  7. raporty audytu procesu konsolidacji,
  8. wygenerowanie sprawozdania finansowego.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Marcin Stawny
Senior Consultant w Cogit odpowiedzialny za obszar konsolidacji finansowej i raportowania. Od wielu lat pomaga czołowym instytucjom w Polsce i za granicą w zakresie wyboru i wdrażania rozwiązań wspierających procesy konsolidacji finansowej. Realizował projekty dla takich firm jak: Pelion, Arctic Paper, Regus, Pernod Ricard, PKO BP, Kulczyk Holding czy ISD. W swojej pracy łączy kompetencje biznesowe oraz wiedzę techniczną. Posiada doświadczenie we wdrażaniu czołowych rozwiązaniach IT do konsolidacji sprawozdań finansowych, takich jak Oracle HFM czy Infor d/EPM. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalizacji rachunkowość.