Model planowania i raportowania sprzedaży

Model planowania i raportowania sprzedaży

Data dodania: 14 lutego 2018
Podziel się informacją:

Model planowania i raportowania sprzedaży
– wdrożenie już w 1 dzień?

Kiedy: 28 lutego 2018 w godzinach 10:00-10:45

Model planowania i raportowania sprzedaży - zapis video z webinaru

Serdecznie zapraszamy na webinarium, na którym zaprezentujemy gotowy do wykorzystania model planowania i raportowania sprzedaży bazujący na rozwiązaniu Oracle Planning and Budgeting Cloud Service (PBCS).

Rozwiązanie można wdrożyć w każdej firmie, która prowadzi sprzedaż produktów lub usług, niezależnie od branży, rodzajów produktów czy kanałów sprzedaży.

Nie potrzebują Państwo kupować sprzętu, aplikacji, poświęcać czas i pieniądze na drogie i długie wdrożenie.

Podczas webinarium pokażemy, że to możliwe i jak już na drugi dzień będziecie Państwo mogli skorzystać z aplikacji do tworzenia prognoz, budżetów oraz raportowania i analiz sprzedaży.

Główne punkty prezentacji: 

  • Rozwiązanie Oracle Planning and Budgeting Cloud Services
  • Model Raportowania i Planowania Sprzedaży
    – Wstęp i założenia
    – Przygotowanie danych wejściowych
    – Funkcjonalności modelu
    – Oferta

Patronat nad webinarium objął magazyn „Controlling i Zarządzanie”

Controlling i Zarządzanie

Webinarium poprowadzi Marek Rulak
Business Development Manager w Cogit, odpowiedzialny za obszar współpracy ze strategicznymi Klientami firmy. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w obszarze systemów wspierających Zarządzanie Efektywnością Organizacji (EPM), Business Intelligence, konsolidacji finansowej, modelowania strategicznego i controllingu. W swojej pracy łączy kompetencje biznesowe oraz wiedzę techniczną. Pracował zarówno po stronie Klienta, odpowiadając w dziale controllingu PTK Centertel za rozwój systemu raportowo-analitycznego, jak również, jako konsultant, kierownik lub partner projektów dla takich firm jak: PKO BP, Orange, T-Mobile, Bakoma, Wyborowa, Absolut, BOŚ. Ukończył programy CIMA (certyfikat ACMA), PMP, absolwent Polsko-Japońskiej  Wyższej Szkoły Technik Komputerowych oraz Executive MBA na Université du Québec à Montréal.