Nowy Infor d/EPM 11.0

Nowy Infor d/EPM 11.0

Data dodania: 17 sierpnia 2016
Podziel się informacją:

Na rynku jest już dostępna najnowsza wersja kompleksowego oprogramowania do zarządzania efektywnością przedsiębiorstwa – Infor d/EPM.

Infor Dynamic Enterprise Performance Management 11.0 to krok w kierunku pełniejszego planowania, budżetowania oraz prognozowania. Wśród nowych możliwości aplikacji znajdziemy między innymi wykorzystanie szablonów formularzy w procesach planowania oraz budżetowania, przy jednoczesnym wykorzystaniu w pełni konfigurowalnych zakładek do zbierania danych oraz raportowania. Nowe są także formularze pakietów decyzyjnych, umożliwiające łączenie dowolnych typów danych finansowych oraz pozafinansowych, podlegających przy tym procesom zatwierdzania. Kolejne usprawnienie to kreator formularzy, pozwalający w prosty sposób tworzyć konfigurowalne interfejsy wprowadzania danych oraz raporty, także te w postaci formularzy ad-hoc.

Infor d/EPM 11.0 pozwala ponadto¸ bazując na kolejnych okresach finansowych, przygotowywać prognozy. Pomocne, zarówno w kontekście zewnętrznych audytów, jak i dla zespołu zajmującego się tematyką z pewnością okażą się bogate możliwości narzędzia w zakresie dodawania notatek tekstowych czy załączników, które pozwalają szczegółowo opisywać poszczególne pozycje. Jeśli chodzi o funkcje związane z budżetowaniem to rozszerzono ilość kursów wymiany walut: dodano średnią ważoną, wartość na koniec okresu czy wartości historyczne zależne od wersji.

Zmiany można dostrzec także w module zarządzania strategicznego, który został ściślej połączony ze aplikacjami do budżetowania oraz raportowania. Od teraz narzędzie wspiera także wiele hierarchii w wymiarach. Infor zapewnił również możliwość wykorzystania dynamicznych atrybutów, aby wspomóc możliwości w zakresie dodawania dodatkowego kontekstu elementom wymiarów. Podobnie rozszerzono część aplikacji, odpowiedzialną za konsolidację finansową.Od teraz użytkownik ma możliwość wykorzystania gotowego zestawu not dodatkowych zgodnych ze standardami IFRS, co znacząco przyśpiesza implementację standardu w organizacji.

Najnowszy Infor d/EPM 11.0 - usprawnij zarządzanie efektywnością przedsiębiorstwa