Od Excela do Power BI. Co warto wiedzieć zanim zaczniesz!

Od Excela do Power BI. Co warto wiedzieć zanim zaczniesz!

Data dodania: 16 lutego 2023
Podziel się informacją:

Czy dla każdego Power BI to dobre rozwiązanie? Z jakimi problemami możemy się zmierzyć, gdy będziemy chcieli nim zastąpić Excela i czy to w ogóle możliwe?

Kiedy: 8 marca 2023 w godzinach 10:00-10:40.

Zobacz wideo - Od Excela do Power BI

Zapraszamy na webinarium, podczas którego podzielimy się z Państwem naszymi doświadczeniami z wdrożeń Business Intelligence. Opowiemy o wadach oraz zaletach stosowania różnych narzędzi, zarówno z punktu widzenia użytkownika biznesowego, jak i całej organizacji.

Będą to nie tylko nasze przemyślenia, ale przede wszystkim spostrzeżenia naszych klientów, którzy nie mieli doświadczenia z aplikacjami Business Intelligence, a których głównym narzędziem pracy był właśnie Excel.

Podczas webinarium m.in. zaprezentujemy:

  • jak przebiegała ewolucja narzędzi do analizy danych,
  • podobieństwa i różnice pomiędzy Excelem a Power BI,
  • wrażenia analityków biznesowych z pracy z Power BI (te pozytywne i negatywne).

Zapraszamy do udziału!

Webinarium poprowadzą:

Natalia BednarekNatalia Bednarek
Natalia pracuje w firmie Cogit jako konsultantka. Odpowiada za wsparcie klientów w obszarach projektowania i wdrażania narzędzi klasy Business Intelligence, baz i hurtowni danych oraz integracji danych. Od początku swojej kariery związana z danymi i ich wykorzystaniem biznesowym, pracowała jako analityk danych w takich organizacjach, jak Pekao czy HP. Aktualnie realizuje projekty dla kluczowych klientów Cogit. Zarówno prywatnie, jak i zawodowo zaangażowana w tematykę data science i wykorzystaniem sztucznej inteligencji w biznesie.
Hubert KobierzewskiHubert Kobierzewski
Hubert pracuje w firmie Cogit jako BI Practice Lead. Pomaga klientom zebrać ich dane oraz przekonwertować je w wartościowe informacje. Od lat związany z tematyką szeroko rozumianych rozwiązań Business Intelligence – od integracji, jakości danych, hurtowni danych, po zaawansowane systemy analityczne i raportowe. Realizował projekty dla wielu film w Polsce, Irlandii, UK, czy Szwajcarii. Poza pracą Hubert prowadzi dwie grupy społecznościowe: warszawski oddział Data Community Poland oraz Warsaw Power BI User Group. Jest także wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego, kierunku Big Data i Data Science w zarządzaniu.