Planowanie i budżetowanie płac - webinarium

Planowanie i budżetowanie płac – webinarium

Data dodania: 16 maja 2017
Podziel się informacją:

Zaprezentujemy najnowszy moduł systemu d/EPM wspierający budżetowanie płac oraz kosztów osobowych.

Kiedy: 31 maja 2017, w godzinach 10:00-11:00

Planowanie i budżetowanie płac - zapis video z webinaru

Obejrzyj zapis wideo z webinaru lub wypełnij formularz jeżeli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem dedykowanej prezentacji dla firmy.

Przyszłości nie da się zaksięgować można ją przewidywać i modelować. Tak jak w przypadku systemów księgowych niewykonalne będzie proste tworzenie scenariuszy w systemie księgowym, tak ta sama sytuacja dotyczy planowania i budżetowania płac, w szczególności w dynamicznie działającej organizacji. O ile budżetowanie kosztów operacyjnych może nie stanowić aż tak dużego problemu – podlegając pewnym ogólnym standardom firmy, o tyle budżetowanie kosztów osobowych stanowi już znaczne wyzwanie. Wymaga przede wszystkim dostosowania do specyfiki HR, integracji z poszczególnymi działami i strategią firmy oraz partnerskiej współpracy z dyrektorami funkcyjnymi, finansami czy zarządem. Uwzględnianie różnych scenariuszy zatrudnienia, wynagradzania, … w zależności od decyzyjności i zaangażowania w proces działu HR może być bardzo pracochłonne.

Podczas webinarium pokażemy możliwości jakie w zakresie controllingu HR stwarzają rozwiązania informatyczne. Prezentacja będzie bazować na najnowszym module systemu Infor d/EPM , który jest zbudowany na potrzeby wsparcia controllingu HR.