Power BI vs Birst - bitwa na głosy

Power BI vs Birst – bitwa na głosy

Data dodania: 26 kwietnia 2018
Podziel się informacją:

Power BI vs Birst – bitwa na głosy

Kiedy: 18 maja 2018 w godzinach 10:00-10:45

Microsoft Power BI vs Birst - zapis video z webinaru

W najnowszym opublikowanym przez firmę Gartner raporcie dotyczącym platform Analitycznych i Business Intelligence już od kilku lat najwyżej uplasowany – w kategorii liderów – jest Microsoft z rozwiązaniem Power BI.

Dla odmiany, po przekątnej, jako lider wśród rozwiązań niszowych jest Birst.

Czy na bazie takiego zestawienia można od razu podjąć decyzję, które z dostępnych rozwiązań BI, jest tym które będzie odpowiedzią na nasze potrzeby analityczne? Co czyni liderem wśród liderów, a co liderem wśród rozwiązań niszowych?

Wszytko zależy od tego, do czego będziemy taki system wykorzystywać.

Podczas webinarium:

  • Przedstawimy możliwości i różnice pomiędzy Power BI i Birst
  • Wskażemy na ich mocne (i te słabsze) strony
  • W rezultacie uzbroimy Państwa w wiedzę, która pozwoli na dopasowanie rozwiązania do Państwa oczekiwań i potrzeb

Zapraszamy na webinarium podczas, którego odbędzie się „bitwa na głosy”, a zasadniczo nie będzie to bitwa (nikt nikogo nie będzie przekrzykiwał, czy usilnie nakłaniał do swoich racji), przedstawimy co najlepszego ma w sobie Power BI i Birst oraz które z tych rozwiązań będzie lepsze z punktu widzenia różnic, możliwości, oczekiwań i specyficznych potrzeb użytkownika.

Będzie to rzetelna dyskusja ekspertów, którzy od lat pracują z różnymi rozwiązaniami Business Intelligence.

Patronat nad webinarium objęli:

Controlling i Zarządzanie

Webinarium poprowadzą:

Radosław Kozieja – jako „adwokat Birst BI”
Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.
Hubert Kobierzewski – jako „adwokat Power BI”
Hubert pracuje w firmie Cogit jako BI Practice Lead i pomaga klientom zebrać ich dane oraz przekonwertować je w wartościowe informacje. Od lat związany z tematyką szeroko rozumianych rozwiązań Business Intelligence – od integracji, jakości danych, hurtowni danych, po zaawansowane systemy analityczne i raportowe. Realizował projekty dla wielu film w Polsce, Irlandii, UK, czy Szwajcarii. Poza pracą Hubert prowadzi dwie grupy społecznościowe: warszawski oddział Data Community Poland oraz Warsaw Power BI User Group.