Raportowanie ESEF

Raportowanie ESEF

Data dodania: 25 września 2019
Kategoria: ESEF Wydarzenia
Podziel się informacją:

Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zobacz, jak narzędzia wspierają budowę sprawozdania zgodnego z ESEF

Kiedy: 10 października 2019 w godzinach 10:00-10:30

Zobacz zapis z webinaru - Raportowanie ESEF

Już od 1 stycznia 2020 roku wszyscy emitenci, których instrumenty finansowe są dopuszczone do obrotu na rynku Unii Europejskiej będą zobowiązani do przygotowywania swoich rocznych sprawozdań finansowych w jednolitym formacie sprawozdawczym ESEF (European Single Electronic Format)

Odpowiednie pozycje w sprawozdaniach będą musiały być oznaczone specjalnymi tagami XBRL – zgodnie z przyjętymi taksonomiami i zasadami.

Nasi konsultanci przeanalizowali wiele rozwiązań dostępnych na rynku w tym zakresie, aby finalnie wybrać Report Authority. Podczas webinarium pokażemy, jak to elastyczne narzędzie, zaprojektowane przez finansistów, może ułatwić Państwu dostosowanie do ESEF.

W trakcie webinarium pokażemy m.in.:

  • jak tagować pozycje na raporcie wg taksonomii ESEF,
  • jak powiązać raport z danymi ze źródeł zewnętrznych,
  • jak walidować i wygenerować sprawozdanie w formacie iXBRL.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Rafał Kokorzycki
Od ponad 12 lat związany Cogit. Jako project manager i doświadczony konsultant odpowiada za kluczowe wdrożenia firmy w obszarze controllingu i raportowania. Doradzał organizacjom w Polsce i za granicą w zakresie wyboru i wdrażania rozwiązań wspierających efektywne podejmowanie decyzji. Realizował projekty dla takich firm jak: T-Mobile, mBank, PKO BP, czy LPP. W swojej pracy łączy kompetencje biznesowe oraz wiedzę techniczną. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika na wydziałach Matematyki i Informatyki, Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz posiadacz MBA na Dominican University w Illinois.