SQLDay 2016 – nowe funkcjonalności SQL Server Integration Services

SQLDay 2016 – nowe funkcjonalności SQL Server Integration Services

Data dodania: 29 lutego 2016
Kategoria: Microsoft Wydarzenia
Podziel się informacją:

Serdecznie zapraszamy na VIII edycję SQLDay, która w tym roku, odbędzie się w dniach 16-18 maja we Wrocławiu. SQLDay to największa w tej części Europy konferencja poświęcona platformie danych Microsoft, podczas której międzynarodowi eksperci dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami.

Jest nam niezmiernie miło zapowiedzieć i jednocześnie zaprosić na wystąpienie Huberta Kobierzewskiego, konsultanta Business Intelligence w firmie Cogit, a także jednego z liderów warszawskiego oddziału Polish SQL Server User Group. W prezentacji dotyczącej nowych funkcjonalności SQL Server Integration Services (SSIS), pokaże usługi integracji danych będące częścią SQL Server 2016. Zmiany związane są z rozwojem części SQL Server, odpowiedzialnej za integrację danych z różnych źródeł. Poszerzają one możliwości SSIS zarówno
w zakresie połączeń z nowymi źródłami danych (Big Data) jak i w komforcie pracy specjalistów od Business Intelligence (od dawna oczekiwane szablony pakietów, definiowane poziomy logowania, usprawniona obsługa niepoprawnych danych i tym podobne).

Więcej informacji na stronie konferencji: SQLDay. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, a w szczególności na wystąpienie naszego eksperta!