Strategia powiązana z zadaniami controllingu - jak nie zapominać o dalekosiężnych planach.

Strategia powiązana z zadaniami controllingu – jak nie zapominać o dalekosiężnych planach

Data dodania: 8 maja 2020
Podziel się informacją:

Strategia powiązana z zadaniami controllingu – jak nie zapominać o dalekosiężnych planach.

Kiedy: 27 maja 2020 w godzinach 10:00-10:20.

Zobacz zapis webinaru - Strategia powiązana z zadaniami controllingu - jak nie zapominać o dalekosiężnych planach

Skuteczna realizacja strategii jest sztuką połączenia kwestii „dokąd zmierzamy” z „jak tam dotrzemy”. Skuteczna strategia powinna być zatem „przywiązana” do planów i działań, które wykonujemy codziennie. W rzeczywistości, jednak nie jest to takie proste, a weryfikowanie i mierzenie stopnia realizacji strategii, bez odpowiednich procesów, czy narzędzi może samoistnie schodzić na drugi plan. Co gorsza, mogą pojawiać się też zmiany w przyjętej strategii spowodowane różnymi zdarzeniami.

Jak uwzględniać cele strategiczne w codziennych działaniach? Jak reagować na nie szybko i skutecznie? Czy mamy przygotowane różne scenariusze i taktyki, które pozwolą nam dojść do zamierzonego celu lub go zweryfikować?

Pokażemy, jak zarządzać strategią z perspektywy controllingu. Będzie to wspólna koncepcja planów, budżetów i scenariuszy wspierających zaplanowaną strategię, a wszystko na przykładzie modułu do zarządzania strategią systemu Infor d/EPM.

W trakcie webinarium zaprezentujemy, jak dzięki funkcjonalnościom systemu możemy, m.in.:

  • pracować zespołowo nad stworzeniem i uszczegółowieniem strategii,
  • połączyć plany strategicznie z modelami budżetowymi,
  • przygotowywać i rozliczać plany uwzględniając dalekosiężne cele.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Radosław Kozieja
Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.