System do budżetowania – nowe możliwości, stare wyzwania.

System do budżetowania – nowe możliwości, stare wyzwania

Data dodania: 1 marca 2021
Podziel się informacją:

Elastyczne budżetowanie, dopasowane do potrzeb użytkownika i grup odbiorców.

Kiedy: 10 marca 2021 w godzinach 10:00-10:30.

Zobacz wideo

Formatka budżetowa to platforma porozumiewania się pomiędzy użytkownikami a właścicielami procesu – controllingiem. Im bardziej jest dostosowana do odbiorcy, tym mniej czasu zajmuje jej wypełnienie, a tym samym wzrasta pozytywne postrzeganie systemu budżetowania i zadowolenie użytkowników. Wszystko to przekłada się na wymierne korzyści dla controllingu (szybsze składanie budżetu, więcej czasu na analizy, mniej błędów, …).

Pomijając wygodę użytkowników, to przede wszystkim narzędzie dla controllingu, które ma wspierać efektywne zarządzanie firmą – umożliwiać szczegółowe analizy, szybką reakcję na zmiany w otoczeniu i potrzeby informacyjne zarządu.

Czy można pogodzić te światy?

Podczas webinarium pokażemy najnowszą wersję system do budżetowania, jednego z czołowych producentów tego typu rozwiązań na Świecie – firmy Infor. Zaprezentujemy na przykładach, czym powinien się charakteryzować system do budżetowa zgodny z najlepszymi praktykami i aktualnymi możliwościami technicznymi.

Dowiesz się m.in.:

  • Jakie cechy powinna mieć formatka do wprowadzania danych;
  • Jakie funkcje poza zbieraniem danych może mieć formatka budżetowa;
  • Jak szybko stworzyć i udostępnić różne formatki budżetowe dla różnych odbiorców;
  • Jak sprawnie połączyć formatkę z procesem zbierania danych.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium poprowadzi:

Radosław Kozieja
Prezes zarządu Cogit. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w wykorzystaniu systemów informatycznych do wspierania zarządzania największymi firmami. Od dziewiętnastu lat pracuje w Cogit (dawniej Codec), a od roku 1999 zarządza jej polskim oddziałem. Zajmował się zagadnieniami związanymi z praktycznym wspomaganiem podejmowania decyzji, controllingu, finansów oraz zarządzania m.in. przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji oraz systemów analitycznych. Z problematyką zastosowań Performance Management i Business Intelligence związany od początku kariery zawodowej. Uczestniczył i prowadził projekty konsultingowe oraz wdrożenia systemów Performance Management i Business Intelligence w Polsce i Irlandii. Absolwent Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Webinarium pod patronatem magazynu „Controlling i Zarządzanie”

Controlling i Zarz¹dzanie